Karabük Haber Gazetesi

ŞEHİTLER İÇİN SAYGI DURUŞUNDA BULUNARAK İŞ BAŞI YAPTILAR

Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen hain terör saldırıları sonrası Karabük’te kamu kurumlarında çalışan memurlar, şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Karabük Valiliği başta olmak üzere Defterdarlık ve diğer resmi kurumlarda çalışan memurlar mesailerine başlamadan önce başkent Ankara ve Diyarbakır’da güvenlik güçlerine yönelik yapılan menfur saldırılarda hayatlarını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudular. […]

ŞEHİTLER İÇİN SAYGI DURUŞUNDA BULUNARAK İŞ BAŞI YAPTILAR
19 Şubat 2016 - 12:56 'de eklendi.

Ankara ve Diyarbakır’da meydana gelen hain terör saldırıları sonrası Karabük’te kamu kurumlarında çalışan memurlar, şehitler için saygı duruşunda bulunuldu.

ANKARA VE DİYARBAKIR’DA MEYDANA  GELEN HAİN TERÖR SALDIRILARI SONRASI KARABÜK’TE KAMU KURUMLARINDA ÇALIŞAN MEMURLAR ŞEHİT OLAN VE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLAR İÇİN SAYGI DURUŞUNDA BULUNULDU. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

Karabük Valiliği başta olmak üzere Defterdarlık ve diğer resmi kurumlarda çalışan memurlar mesailerine başlamadan önce başkent Ankara ve Diyarbakır’da güvenlik güçlerine yönelik yapılan menfur saldırılarda hayatlarını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okudular. Memurlar şehitler ve hayatını kaybeden vatandaşlar için dua ettikten sonra işbaşı yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER