Karabük Haber Gazetesi

SERHAT TEZSEVER’E SEVGİ SELİ

014 yılı Şubat ayında Karabük Emniyet Müdürlüğüne atanan ve göreve geldiği günden bu yana sosyal kişiliği ile Karabük halkının takdirini toplayan Dr. Serhat Tezsever hakkında Abdullah Kabak isimli bir şahsın twitter üzerinden Cumhurbaşkanı ve İçişleri Bakanı’nı etiketleyerek attığı twitler şehrin gündemine oturdu. Uyuşturucu ile mücadelede ve şehrin asayişi hususunda büyük başarılara imza atan, hemen her davete icabet ederek […]

SERHAT TEZSEVER’E SEVGİ SELİ
02 Ağustos 2016 - 15:06 'de eklendi.

014 yılı Şubat ayında Karabük Emniyet Müdürlüğüne atanan ve göreve geldiği günden bu yana sosyal kişiliği ile Karabük halkının takdirini toplayan Dr. Serhat Tezsever hakkında Abdullah Kabak isimli bir şahsın twitter üzerinden Cumhurbaşkanı ve İçişleri Bakanı’nı etiketleyerek attığı twitler şehrin gündemine oturdu.

Uyuşturucu ile mücadelede ve şehrin asayişi hususunda büyük başarılara imza atan, hemen her davete icabet ederek Karabük halkıyla iç içe olan Tezsever’in gizli “FETÖ Üyesi” olduğu ve görevden alınan polis müdürlerinden emirler aldığı ve de bazı akademisyenleri de suçsuz yere kamudan ihraç ettirdiği iddia edilen paylaşımlara halk büyük tepki gösterdi.

Twitter’da az sayıda takipçisi olan Abdullah Kabak isimli şahsın İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Cumhurbaşkanlığı resmi twitter hesaplarına atılan twitlerle Karabük’ün sevilen bürokratı Dr. Serhat Tezsever’i FETÖ üyesi ilan etmeye çalışsa da gelen yoğun tepkiler üzerine yazdığı twitleri yayından kaldırdı.

Anonim olarak bir kişiyi karalamak üzerine en kolay yolu seçen Abdullah Kabak isimli şahsın, Karabük’te gerçekleştirilen başarılı operasyonlar sonucunda kendileri için çemberin daraldığını anlayan Fetöcüler tarafından mı görevlendirildiği yoksa hassas bir süreçten geçildiğinin bilincinde sinsi bir karalama planımı yaptığı ise merak konusu oldu.

Sosyal medya üzerinden büyük tepkiler çeken bu paylaşım üzerine halktan tepkiler gelmeye devam ederken, #‎KarabükünGururuSerhatTezsever‬ hashtagi ile Twitter üzerinden Tezsever’e destek mesajları sürüyor.

Dr. Serhat Tezsever’e destek mesajı yayınlayan Belediye Başkanı Rafet Vergili ise facebook hesabı üzerinden yazdığı yazıda özetle; “Hiç boşuna kendinizi yormayın! KARABÜK Demokrasinin de yanında, Müdürünün de…” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • Ramazan BAŞKAYA ;

  Karabük halkı olarak Emniyet Müdürürümüzü seviyoruz.

  4 Ağustos 2016 11:00
 • HÜSEYİN BENLİOĞLU ;

  BÜTÜN KARABÜK SENİN YANINDA SERHAT BEY.ALLAH (C.C) DA BİZİMLE BERABERDİR.KARABÜKDE VATAN HAİNLERİNE YERDE YOK,EKMEKDE YOK,PİRİMDE YOK.

  4 Ağustos 2016 20:34
 • Mehmet ali ;

  Sayın Müdürüm Karabüke gelebilecek en güzel insanlardan birisi,daha gelmez bence de,Karabüklü olarak Sakaryadan takip ve dua ediyorum,Degerli bir insan yolunuz açık olsun sizi çok seviyoruz

  5 Ağustos 2016 11:11
 • TURGUT KÜÇÜK ;

  Çalışkan müdürümüze Allahtan hayırlı uzun ömürler diliyorum..Tertemiz bir insan.

  6 Ağustos 2016 16:54
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER