Karabük Haber Gazetesi

ŞIK; YENİCE’YE ATANANLARIN AK PARTİ İLE HİÇBİR BAĞI YOK!

Yenice’de fırtınalar dinmiyor. Eylül ayında Yenice Ak Parti İlçe Teşkilatının istifasının ardından yeni atama yapılırken, şimdi de Yenice Yortan Ak Parti Belde Başkanı Muzaffer Şık istifa etti. Şık, istifa nedeni olarak İl Teşkilatını gösterirken, Şık gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Bildiğiniz gibi uzun süredir Yenice üzerine oynanan oyunlar var. Son dönemlerde Yenice teşkilatının yapısı […]

ŞIK; YENİCE’YE ATANANLARIN AK PARTİ İLE HİÇBİR BAĞI YOK!
11 Ocak 2017 - 19:05 'de eklendi.

Yenice’de fırtınalar dinmiyor. Eylül ayında Yenice Ak Parti İlçe Teşkilatının istifasının ardından yeni atama yapılırken, şimdi de Yenice Yortan Ak Parti Belde Başkanı Muzaffer Şık istifa etti.

Şık, istifa nedeni olarak İl Teşkilatını gösterirken, Şık gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Bildiğiniz gibi uzun süredir Yenice üzerine oynanan oyunlar var. Son dönemlerde Yenice teşkilatının yapısı Ak Parti İl Teşkilatının Yenice’ye bakış açısı nedeni ile istifa kararı aldım. Şu anda Ak Partide bir tasfiye mevcut. Ak Partili olanlar tasfiye ediliyor, yerine Ak Partili olmayan isimler atanıyor. Kişiler bazında kimseyle sıkıntım yok. Atanan isimlerle de sıkıntım yok. Onlar gelin dediler sizi atıyoruz dediler, bir günahları yok. Yeni isimlerin Ak Parti ile ne gönül bağı ne de başka bir bağları olduğuna inanmıyorum.Yeni bir yapılanma var, yeni bir konjonktür kuruluyor. Kendi ekiplerini kendi kuruyorlar. Bunlar beni son derece üzen ve rahatsız eden gelişmeler olduğu için, tasnif etmediğim için istifa kararı aldım”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER