Karabük Haber Gazetesi

ŞOK EDİCİ AÇIKLAMA

Karabük Halk Eğitim Müdür Yardımcısından Şok Edici Açıklama Müdür Yardımcısının Haddini Fazlasıyla Aşan Bir Açıklamayı Facebook Hesabından Yayınladı   Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Müdür yardımcısı Halit Gürleyik geçtiğimiz gün Facebook sayfasından yaptığı açıklama AK Partilileri adeta çileden çıkardı. Geçtiğimiz hafta sonu Yenice’nin Göktepe şenliklerinde bir konuşma yapan Karabük’ün siyaset büyüğü ve […]

ŞOK EDİCİ AÇIKLAMA
16 Ağustos 2016 - 3:20 'de eklendi.

Karabük Halk Eğitim Müdür Yardımcısından Şok Edici Açıklama

Müdür Yardımcısının Haddini Fazlasıyla Aşan Bir Açıklamayı Facebook Hesabından Yayınladı

 

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Müdür yardımcısı Halit Gürleyik geçtiğimiz gün Facebook sayfasından yaptığı açıklama AK Partilileri adeta çileden çıkardı.

Geçtiğimiz hafta sonu Yenice’nin Göktepe şenliklerinde bir konuşma yapan Karabük’ün siyaset büyüğü ve milletvekili Mehmet Ali Şahin“Camii cemaati dışında başka cemaat tanımayın” şeklinde açıklama yapmıştı.

fff

KÜLHANBEYİ YAKIŞTIRMASI

Halit Gürleyik, Şahin’in “Cami cemaati dışında başka cemaat tanımayın” şeklindeki açıklamasına cevap niteliğinde isim vermeden “Cemaat” ile “örgütü” karıştırma beyefendi. 17/25 Aralık’ta ve 15 Temmuz’da sen kaçacak delik ararken ve o küçümsediğin cemaat üyeleri vardı meydanlarda ve reisin arkasında… Deliğinden çıkar da “camii cemaati” diye külhanbeyliği yaparsan sana ancak Kadir İnanır “inanır” şeklinde Facebook sayfasında yazdığı yazı bir anda AK Parti yöneticilerini çıldırttı.

Halk Eğitim Müdür yardımcısı Gürleyik’in kendi Facebook sayfasında yazdığı bu yazı karşısında AK Parti İl Yöneticileri başta İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve Müdür yardımcılarına sert tepki gösterdiği öğrenildi.

AK Parti Yöneticilerinin sert tepkisi karşısında Halit Gürleyik yazdığı bu iddialı yazıyı kendine ait facebook hesabından kaldırmak zorunda kaldı. Gürleyik’in yazısı kaldırılmadan bir çok kişi ise bu yazının ekran görüntüsünü çekmeyi ihmal etmedi.

Beş satırlık bu şok yazı Karabük gündemine bomba gibi düşerken, Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i de aşağılayıcı içeriklerin bulunması ise tepkileri daha da arttırdı.

Bakanlık, Başbakan Yardımcılığı, Adalet Bakanlığı ve TBMM Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Karabük’ün siyaset büyüğü Mehmet Ali Şahin’in ise bu yazıya nasıl bir tepki göstereceği merak ediliyor.  

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • kutay ;

  sana mı kalmış yılların siyasetcisini eleştirmek önce seni halk eğitime kimin müdür yardımcısı yaptığına bak yediğin çanağın içine etme terbiyesiz birde bu adamın hangi adamların arkasından gittğine bakmalı

  16 Ağustos 2016 10:59
  • seray ;

   KUTAY BU AÇIKLAMA HEM SANA HEM DE KAMUOYUNA
   Demokrasi nöbetinin son günü ilimize gelen prof.dr. Mehmet Çelik ile halka hitaben yaptığı konuşmanın sonrasında kısa bir sohbet etme fırsatı bulduk. O ortamda cemaatlerle ilgili ağır laflar ortaya atıldı. Ben de bu durumdan duyduğum rahatsızlığı sosyal medyada paylaştım.
   Ancak yazdıklarımın maksadının dışında bir yerlere çekilerek sayın vekilimiz Mehmet Ali Şahin Bey`e itafen yazıldığı gibi bir takım haberlerin medya da yayınlandığını gördüğümde, paylaşımımı sildim.
   Meselenin bu şekilde olduğunun bilinmesini isterim…

   16 Ağustos 2016 15:11
 • Eşref ılgaz ;

  Bu adam peygamberimizin sakalı şerifine de hakaret etmişti… Beyefendiye kakabıyla hitab etmek istemem. O ne demek istediğimi anladı… BU VARLIĞI CİN HALİNE GETİREN , SONRA DA BU CİNİ ŞİŞEDEN ÇIKARAN SİZ DEĞİLMİSİNİZ…sen 15 temmuz gecesi saat 2ye kadar neredeydin. Evvela onu söyle arkadaş…

  16 Ağustos 2016 19:39
 • LEVENT DOĞAN ;

  Biz kaçmadık ama sen içimizde sihil atan kurbağa misalisin. Bukalemun gibi renk atan cinslerdensin. En tehlikeli olanlarından.

  19 Ağustos 2016 21:35