Karabük Haber Gazetesi

SORUNLU BİNA BOŞALTILIYOR!

YEŞİL MAHALLEDE BULUNAN KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERLİĞİ BİNASI KİRALAMA İŞLEMLERİNİN BAKANLIK MEVZUATINA UYGUN OLMADIĞI GEREKÇESİ İLE BOŞALTILIYOR.   Yeşil mahallede üç yıldır hizmet veren Karabük Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Karabük Belediyesinin boşalttığı binaya bugünden itibaren taşınmaya başlayacak. Üç yıldır yeşil mahallede hizmet veren Kamu hastaneleri Genel Sekreterliği kısa bir süre burada hizmet verdikten sonra Beşbinevlerde […]

SORUNLU BİNA BOŞALTILIYOR!
01 Şubat 2016 - 10:34 'de eklendi.

YEŞİL MAHALLEDE BULUNAN KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERLİĞİ BİNASI KİRALAMA İŞLEMLERİNİN

BAKANLIK MEVZUATINA UYGUN OLMADIĞI GEREKÇESİ İLE BOŞALTILIYOR.

 

Yeşil mahallede üç yıldır hizmet veren Karabük Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Karabük Belediyesinin boşalttığı binaya bugünden itibaren taşınmaya başlayacak.

Üç yıldır yeşil mahallede hizmet veren Kamu hastaneleri Genel Sekreterliği kısa bir süre burada hizmet verdikten sonra Beşbinevlerde bulunan Sosyal Güvenlik İl Binasına taşınacak. . Sosyal Güvenlik İl binası da Cuma Pazarında yapılan binasına Haziran ayı gibi taşınacak.

Üç yıldır yeşil mahalledeki binada yüksek bir fiyatla kiracı olarak bulunan Kamu hastaneleri Genel Sekreterliği hakkında kiralama ile ilgili yaşanan bazı nedenlerden dolayı idari soruşturma açılmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • gerçek KARABÜKLÜ ;

  O binaya harcanan paranın hesabını kim verecek,Allah için karabük ün bir sahibi çıksın hesap sorsun da kim soracak,içi boş teslim edilen binaya yapılan harcamaların çok yüksek olduğu söyleniyor tüyü bitmemiş yetimin hakkı yeniyor a çok güzel bir örnek bu bina

  2 Şubat 2016 11:34
 • yorumcu ;

  gerçek karabük’lü kardeş,
  Devletin malı deniz,yemeyen domuz ilkesini bazı bürokratlar benimsemiş olmalı ki,ne araştırma,ne soruşturma ihtiyacı hissediyor.O Binaya o kadar yüksek kirayı verip kiralayan da onaylayan da vatan haindir.Vatana ihanet sadece hendek kazıp,askerimizi polisimizi şehit etmekle olmuyor.Milletin parasını sorumsuzca harcayıp heder etmekte vatan hainliğidir.O Bartın’dan gelen vatandaş (ilk kamu hastaneler birliği başkanı) devleti büyük bir borca sokup,iktidar partisinden aday oldu ve çekti gitti.Asıl bu adam ve o binaya kira onayında imzası olan herkes hesap vermelidir.TABİİ HESAP SORACAK ADAM VARSA.

  3 Şubat 2016 17:41