Karabük Haber Gazetesi

SOYLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari Yüksekova’da asker eşi ve bebeğinin PKK’lı teröristlerin bombalı tuzağında şehit olmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Karabük POMEM’de yapılacak polis özel harekat yemin töreninde konuşan Soylu, “Bir anne ile 11 aylık bebeğine pusu kurmuşlar. Bu cinayetin görmezden gelinebilecek bir tarafı yoktur. Artık hiçbiri ne bizim operasyonlarımıza laf söyleyebilir ne de kimle ortaklık yapacağımıza kimden alışveriş yapacağımıza […]

SOYLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI…
01 Ağustos 2018 - 15:20 'de eklendi.

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluHakkari Yüksekova’da asker eşi ve bebeğinin PKK’lı teröristlerin bombalı tuzağında şehit olmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Karabük POMEM’de yapılacak polis özel harekat yemin töreninde konuşan Soylu, “Bir anne ile 11 aylık bebeğine pusu kurmuşlar. Bu cinayetin görmezden gelinebilecek bir tarafı yoktur. Artık hiçbiri ne bizim operasyonlarımıza laf söyleyebilir ne de kimle ortaklık yapacağımıza kimden alışveriş yapacağımıza laf söyleyebilir. Türkiye terörle mücadelede geri dönülemez bir yoldadır.” dedi.

Bakan Soylu; “PKK, 40 yıl önce de bebek katiliydi. Liderinden, kurucusundan, en tepesinden en alttaki adamına kadar PKK’nın alayı dün de bebek katiliydi, bugün de bebek katili.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmaları esnasında gözyaşlarını tutamadı…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber