Karabük Haber Gazetesi

SPK OLAYI KOSKOCA BİR YALANDIR!

Kardemir Karabükspor kulübü sosyal paylaşım hesabından bir açıklamada KARDEMİR yönetimini hedef aldı. Kardemir Karabükspor yönetim kurulu üyeleri tarafından yapılan açıklamada kulübün resmi sponsoru KARDEMİR’in binde 2’leri kesmesindeki amacın SPK değil müşterilerinin istekleri üzeride alındığı ifade edildi. Kardemir Karabükspor’un yazılı olarak yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz 21 Şubat tarihinden itibaren yani 3,5 aylık süre zarfında Allah’a şükür […]

SPK OLAYI KOSKOCA BİR YALANDIR!
09 Haziran 2018 - 18:17 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor kulübü sosyal paylaşım hesabından bir açıklamada KARDEMİR yönetimini hedef aldı.

Kardemir Karabükspor yönetim kurulu üyeleri tarafından yapılan açıklamada kulübün resmi sponsoru KARDEMİR’in binde 2’leri kesmesindeki amacın SPK değil müşterilerinin istekleri üzeride alındığı ifade edildi.

Kardemir Karabükspor’un yazılı olarak yaptığı açıklamada;

“Göreve geldiğimiz 21 Şubat tarihinden itibaren yani 3,5 aylık süre zarfında Allah’a şükür 3. maaşımızı personele ödedik. Bununla birlikte futbolcu ve piyasa ödemeleri dahil toplam 3 milyon TL civarında ödeme yaptık…

Hiçbir geliri olmayan bir kulüpte yönetimimiz büyük bir özveri ve fedakarlıklarla çalışmaktadır. Atılan tüm çamur ve iftiralar suya düşmüş bizi daha çok hırslandırmıştır. Gerçekleri kamuoyuyla paylaşan, şeffaf olmaya çalışan yönetimimizden KARDEMİRİN BÜYÜK OYUNCULARI rahatsız olmuştur. Kamuoyunda yönetimimize destek verilmeyeceği algısı oluşturulmaya çalışılmaktadır ama bilinmelidir ki buradaki büyük resim kulübün kapanması üzerinedir.

Kulüp üzerinde kapatma operasyonu KARDEMİR A.Ş. yönetiminin Ekim 2017 den bu zamana kadarki tutumlarından anlaşılmaktadır. KARDEMİR A.Ş.’nin binde 2’leri kesmesi SPK ile olmayıp Kardemir’in büyük müşterilerinin istekleri üzerine alınmıştır. Kulüp başkanımızın SPK’dan gelen yazıyı istemesine rağmen kamuoyuna ve tarafımıza bir türlü gösterilememiştir. Özetle binde 2’lerin SPK tarafından kesilmesi olayı koskoca bir yalandır. Geldiğimiz günden itibaren gerçeklerin üzerine gidilmesi hırsızların ortaya çıkarılmasına katkı sağlayacağından korkulması, üzerimize gelinme sebebidir. Bunda artık kulübümüzden nemalanamayan güruhunda sosyal medyadaki katkıları aşikârdır. Resmin tamamına bakıldığında ise; fişi çekilmiş bir kulübün tekrar tarafımızdan canlandırılmaya çalışılmasına sorumlu tutulmuşluğumuz vardır. Parasız pulsuz olsak da bu kulübün kapanması bizi kahreder. Herşeyi göze alarak yola devam edeceğiz, onurlu mücadelemiz oyunu gören ve bize destek olanlarla devam edecektir. Biz sadece oyunu bozduk. İzin vermedik. Vermeyeceğiz.”ifadelerine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber