Karabük Haber Gazetesi

SPORTİF A.Ş. ve İSTİFA!

Bir yandan mali krizle boğuşan bir yandan da ara transferde ucuz yollu yeniden takım yaratma uğraşına giren K.Karabükspor iki maçta alınan sonuçların ardından umutlar tamamen tükendi. Yapılan transferlerle adeta 1.Ligin takımı hazırlanıyor algısı yaratılsa da oynanan oyun ve alınan sonuçlara bakıldığında 1.Ligde de kalıcı bir takım olmadığı görüntüsü ortaya çıkıyor. Göreve gelirken verilen bir çok […]

SPORTİF A.Ş. ve İSTİFA!
31 Ocak 2018 - 11:25 'de eklendi.

Bir yandan mali krizle boğuşan bir yandan da ara transferde ucuz yollu yeniden takım yaratma uğraşına giren K.Karabükspor iki maçta alınan sonuçların ardından umutlar tamamen tükendi.

Yapılan transferlerle adeta 1.Ligin takımı hazırlanıyor algısı yaratılsa da oynanan oyun ve alınan sonuçlara bakıldığında 1.Ligde de kalıcı bir takım olmadığı görüntüsü ortaya çıkıyor.

Göreve gelirken verilen bir çok sözün arkasında durulmadığından şikayetçi olan Ziya Ünsal başkanlığındaki Kardemir Karabükspor yönetimi kulübün içinde bulunduğu para krizine çözüm bulma adına şirketleşmeye gidiyor.

14 Şubat / 21 Şubat tarihlerinde yapılması planlanan kongre kararı da para krizine çözüm olarak alınan bir karar olarak görünüyor.

Ferudun Tankut başkanlığında borç batağına giren Kardemir Karabükspor’da kulübün kara kutusu olarak adlandırılan CEO lakaplı muhasip Hakan Ayvaz’la da yollar ayrıldı.

Şirketleşme noktasında da yönetim içinde birkaç isim üzerinde değişikliğe gidilmesi beklenirken, özellikle yönetim belirleme noktasında da ortak fikir üzerinde durulan isimlerle yola devam edilmesi bekleniyor.

Diğer taraftan Kardemir Karabükspor yönetimi basın sözcüsü Ahmet Gölbek de sağlık nedenlerinden dolayı yönetimden ayrılma kararı aldığı konuşuluyor…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber