Karabük Haber Gazetesi

SÜHA SİDAL TESİSLERİ TERK ETTİ

Kardemir Karabükspor’da kulüp menajerliğini getirilen ama resmi sözleşme imzalanmayan Süha Sidal sabah saatlerinde tesisleri terk etti. Kardemir Karabükspor’da başkan Mehmet Aytekin’in iddialara göre özel bir protokol ile üç yıllık anlaşma sağladığı Süha Sidal’ın bugün sabah saatlerinde kulüp binasında yapılan görüşmede yaşanan tartışmadan dolayı kulüp binasından ayrılarak şehri terk ettiği konuşuluyor. Sühal Sidal krizinin baş sorumlusu […]

SÜHA SİDAL TESİSLERİ TERK ETTİ
04 Temmuz 2018 - 23:27 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor’da kulüp menajerliğini getirilen ama resmi sözleşme imzalanmayan Süha Sidal sabah saatlerinde tesisleri terk etti.

Kardemir Karabükspor’da başkan Mehmet Aytekin’in iddialara göre özel bir protokol ile üç yıllık anlaşma sağladığı Süha Sidal’ın bugün sabah saatlerinde kulüp binasında yapılan görüşmede yaşanan tartışmadan dolayı kulüp binasından ayrılarak şehri terk ettiği konuşuluyor.

Sühal Sidal krizinin baş sorumlusu olarak gösterilen Karabükspor’da CEO olarak göreve getirilen Fazlı Ulusal ile yaşanan kamp yeri tartışması tarafları tartışmaya götürdü. Kam yeri konusunda en uygun fiyat alınan Bolu kamp yerini öneren Süha Sidal’ın yanı sıra, kulübün başına CEO olarak getirilen Fazlı Ulusal’ın daha yüksek fiyata kamp yerini Erzurum olarak istemesinin ardından çıkan tartışma menajer Süha Sidal’ın önce kulübü sonra da şehri terk etmesiyle son buldu.

Mehmet Aytekin başkanlığında Kardemir Karabükspor’da yaşanan bu tartışmaların ne ilk ne de son olacağı konuşulurken,  şu günlerde bir liraya dahi ihtiyaç duyulan Karabükspor’da Gerede ya da Bolu varken neden Erzurum kamp yeri merak konusu oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu