Karabük Haber Gazetesi

Süper Lige Veda Maçları

Karabükspor’un başına geçen Ünal Karaman takım üstünde nasıl bir etki yaratacağı merak ediliyordu. Elinde sihirli değnek yoktu bir anda karşımıza süper top oynayan maç kazanan takım bulmamız imkansızdı. Sonuçta Sivasspor karşısında 1-0 mağlup olduk. Her zaman söylediğim gibi dünyanın en iyi hocasını da bu kadronun başına getirseniz küme düşmeme ihtimali yok en fazla diğer hocalardan […]

Süper Lige Veda Maçları
31 Mart 2018 - 2:00 'de eklendi.

Karabükspor’un başına geçen Ünal Karaman takım üstünde nasıl bir etki yaratacağı merak ediliyordu. Elinde sihirli değnek yoktu bir anda karşımıza süper top oynayan maç kazanan takım bulmamız imkansızdı. Sonuçta Sivasspor karşısında 1-0 mağlup olduk. Her zaman söylediğim gibi dünyanın en iyi hocasını da bu kadronun başına getirseniz küme düşmeme ihtimali yok en fazla diğer hocalardan bir iki puan fazla alır o kadar.

Ortaya koyulan mücadele kötü değildi. En azından fark yiyen takım sahada yoktu. Ünal hoca’nın takım üzerinde kısa vadede yapabileceği futbolcuları psikolojilerini düzetmek olabilir, oyuncularına korkmadan oynatmayı aşılayabilirdi. Gördüğüm o ki kısa sürede bunu başarmış.

Kadro tercihinde Alican Karadağ yerine Skulason ya da Blıznchenko tercihini yapabilir buna göre de oyuncu dizilişini değiştirebilirdi.

Karabükspor’lu futbolcular Sivasspor karşısında dirençlerinin en üstüne yakın performans ortaya koydular. Rakibi karşısında ikinci yarı başlamasıyla zorlanmaya başladılar golü de yediler. Bu karşılık birkaç pozisyon bulup golle sonuçlandıramadılar. Zaten en büyük sıkıntılarımızdan birisi olan hücum etkinliğimizin zayıf olması skoru çeviremememize neden oldu. Herve Kage ve Leandro hücuma etki yapsalar da Ergin Keleş fazla toplarla buluşamadı.

Sivasspor karşısında alınan tek gollü mağlubiyetle Süper ligdeki veda maçlarımızdan birisini daha tamamlamış olduk.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber