Karabük Haber Gazetesi

TABELAYA T.C. İBARESİ EKLENDİ…

Safranbolu’nun ilk kadın Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatıyla Safranbolu Belediyesi Hizmet Binası’na Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresi bulunan yeni tabela asıldı. Geçtiğimiz dönemde büyük tartışmalara konu olan ve tabelada bulunma zorunluluğu kaldırılan T.C. ibaresi ile ilgili yurt genelinde birçok belediye değişikliğe gitti. Belediye binalarını işaret eden tabelalara T.C. ibaresini ekleyen yerlerden biri de Safranbolu […]

TABELAYA T.C. İBARESİ EKLENDİ…
12 Mayıs 2019 - 18:21 'de eklendi.

Safranbolu’nun ilk kadın Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatıyla Safranbolu Belediyesi Hizmet Binası’na Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresi bulunan yeni tabela asıldı.

Geçtiğimiz dönemde büyük tartışmalara konu olan ve tabelada bulunma zorunluluğu kaldırılan T.C. ibaresi ile ilgili yurt genelinde birçok belediye değişikliğe gitti. Belediye binalarını işaret eden tabelalara T.C. ibaresini ekleyen yerlerden biri de Safranbolu oldu. Çarşı merkezinde belediye hizmet binası olarak kullanılan binanın girişine, Belediye Başkanı Elif Köse tarafından Safranbolu Belediyesi yazısının üstüne “T.C.” ibaresi eklenmesi talimatı verildi.

Talimatın ardından, Safranbolu Belediyesi Hizmet Binası’na Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresi eklendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber