Karabük Haber Gazetesi

TABELAYI ASIYORUZ!

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük’ün ekonomik açıdan daha da büyümesi için çalışmaların hızla devam ettiğini belirtirken,8 fabrika müjdesi verdi. AK Parti’nin hizmet anlayışı ile yürüyen bir parti olduğunu da kaydeden Saylar, “Yatırım çalışmaları ile ilgili olarak mevcut OSB alanında 3 bin hektarlık alanı istimlak edilerek, tahsisler yapılmaya başlandı ve meyvelerini de almaya başladık. […]

TABELAYI ASIYORUZ!
20 Mayıs 2016 - 19:30 'de eklendi.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük’ün ekonomik açıdan daha da büyümesi için çalışmaların hızla devam ettiğini belirtirken,8 fabrika müjdesi verdi.

AK Parti’nin hizmet anlayışı ile yürüyen bir parti olduğunu da kaydeden Saylar, “Yatırım çalışmaları ile ilgili olarak mevcut OSB alanında 3 bin hektarlık alanı istimlak edilerek, tahsisler yapılmaya başlandı ve meyvelerini de almaya başladık. Biri mobilya, 7 tane de demir çelik üzerine olmak üzere 8 fabrikanın kurulma çalışmaları devam ediyor. Diğer yandan İsmetpaşa bölgesine yapılacak olan Makine İhtisas Organize Sanayi bölgesi için çalışmalar devam ediyor. Toprak koruma kurulundan gelecek bir evrak lazımdı yasa değiştiğinden Tarım Bakanlığı bu raporu alacak. Bu geldikten sonra tabelayı çakacağız. İsmetpaşa’daki bu projeden beklentimiz var. Büyük projeleri bu bölgeye bekliyoruz. Yol, elektrik ve demir yolu ağları içinde bulunan bir bölge olduğundan cazibe bir yer. Başbakanlık Yatırım Ajansının da bu bölgeye yatırımcı göndereceklerine inanıyoruz” diye konuştu.
Filyos liman projesinin gerçekleşmesi ile birlikte bölgenin cazibe merkezi olacağını kaydeden Saylar “Karabük şaha kalkmak için gün sayıyor” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • metin sarpkaya ;

  8 fabrikadan önce limanı yapınki dünyaya açılsınbu kadarmı zor limanı yapmak

  21 Mayıs 2016 11:02
  • cahit ertekin ;

   Filyos limani ihalesi yapildi insallah yakinda yapimina baslanacak

   23 Mayıs 2016 22:18
 • çetin ;

  lafla bu işler olmuyor. Dün karabükte kaos vardı. yollar tıkalı kan ter içinde kaldık. insan böyle bir şehre bi çevre yolu yapmaz mı? siz hiç Karabük dışına çıkmaz mısınız? ankara trafiği çok daha fazla yoğun ama bu kadar saçma bi düzen hiç bi yerde yok.

  21 Mayıs 2016 12:30
 • ahmet zorlu ;

  karabük ve oradaki sanayinin olmassa olmazı filyos limanı yılan hikayesi gibi

  2 Haziran 2016 12:26