Karabük Haber Gazetesi

TANKUT; HAKEM ŞARTLI GELMİŞ!

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Ferudun Tankut Alanyaspor maçı ile ilgili olarak Gazetemize açıklamalarda bulundu. Tankut ‘’Alanya maçı almamız gereken bir karşılaşmaydı, üzgünüz alamadık, bunda hakem faktörü de var futbolda böyle şeyler oluyor, ama her şey bitmiş değil, daha önümüzde 4 maç var. Bu maçları kazanırsak 64 puana ulaşırız, bu puan bizi Süper Lige çıkartmaya yeter, […]

TANKUT; HAKEM ŞARTLI GELMİŞ!
18 Nisan 2016 - 14:39 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Ferudun Tankut Alanyaspor maçı ile ilgili olarak Gazetemize açıklamalarda bulundu. Tankut ‘’Alanya maçı almamız gereken bir karşılaşmaydı, üzgünüz alamadık, bunda hakem faktörü de var futbolda böyle şeyler oluyor, ama her şey bitmiş değil, daha önümüzde 4 maç var. Bu maçları kazanırsak 64 puana ulaşırız, bu puan bizi Süper Lige çıkartmaya yeter, çünkü Alanyaspor’un bir beraberliği bize yetiyor. Onların Adanaspor ve Play Off’a oynayan Giresunspor’la deplasman da maçları var, bizden daha zorlu maçları olacak, puan kaybedebilirler. Adanaspor ise bu hafta Antep deplasmanında kritik maça çıkacak bu maçı kaybederlerse Karabük’te Alanya da 4’te 4 yaparsa Adana’nın iki takıma yenilmiş olması demek çıkma işini zora sokabileceği anlamı taşıyor. Onun için Gaziantep-Adanaspor maçı üç takımı da ilgilendiriyor dedi. Bizim için önceliğimiz kendi maçlarımız olacak bunları kazanıp sonra rakiplerin maçlarını bekleyeceğiz’’ dedi.

Karşılaşmanın Hakemi Bülent Yıldırımın yönetimiyle ilgili olarak ‘’ Hakem buraya şartlı gelmiş maçın daha 8. Dakikası bize 2 sarı kart gösterdi. Uyduruk bir penaltı çaldı, Beraberlik golünü bulduk oyuncumuz Gökhan’ı haksız yere oyundan atıp bizi sahada 10 kişi bırakarak Futbolcularımızı frenlemeye çalıştı. Hakemde gözlemcide buraya şartlı gelmişler Maç bitiş düdüğünden sonra Hakemler çıkış tüneline girdi tekrar orta sahaya geri gelerek taraftarı kışkırttılar iyi niyetli olmadıklarını gösterdiler’’dedi.

Fubolculara borçlarının olup olamadığı sorusuna Tankut ‘’Hiçbir futbolcuya 1 kuruş borcumuz yok. Ödemeler günü gününe hesaplarına yatırılıyor’’dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER