Karabük Haber Gazetesi

TARAFTARI PROVOKE EDİYOR!

Kardemir Karabükspor İdari Menajeri Fazlı Ulusal geçtiğimiz günlerde basın toplantısında yaptığı açıklamalar gündem oldu. Ulusal yaptığı açıklamanın son bölümünde Mavi Ateş taraftar grubunu adeta suç işlemeye teşvik edercesine çağrıda bulunuyor. İdare Menajerin yaptığı bu açıklama Karabük’te adeta infiale yol açarken, Karabükspor gibi köklü bir kulübün İdari Menajerlik görevini üstlenen birisinin böyle bir açıklama yapmasının altında […]

TARAFTARI PROVOKE EDİYOR!
28 Temmuz 2018 - 18:05 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor İdari Menajeri Fazlı Ulusal geçtiğimiz günlerde basın toplantısında yaptığı açıklamalar gündem oldu.

Ulusal yaptığı açıklamanın son bölümünde Mavi Ateş taraftar grubunu adeta suç işlemeye teşvik edercesine çağrıda bulunuyor.

İdare Menajerin yaptığı bu açıklama Karabük’te adeta infiale yol açarken, Karabükspor gibi köklü bir kulübün İdari Menajerlik görevini üstlenen birisinin böyle bir açıklama yapmasının altında hangi nedenlerin olduğu merak ediliyor.

Açıklamasında taraftar grubunun susturulduğunu ifade eden Ulusal, açıklamasında; “Mavi Ateş taraftar grubunun susturulduğunu kaydeden Fazlı Ulusal, “Bu taraftar grubuna bir dernek açılmamış, bunlara hiçbir şekilde yardımcı olunmamış. Sadece yerel yönetimler tarafından kullandırılmışlar ve ben çok üzüldüm. Bundan sonra taraftar grubu öncede sahibiydi, şimdi de sahibi. Bundan sonra Mavi Ateş taraftar grubunun yapabileceği bu insanlardan hesap soracağı ve görecekleri zararın yanındayım. Biz taraftarımızla bu kulübü rahat rahat yönetiriz” ifadeleri kullandı.

Kamuoyunda Mavi Ateş taraftar grubu hangi kesimden hesap soracak şeklinde bir algı oluşurken, İdari Menajer Fazlı Ulusal’ın kamuoyuna sızan toplantı harici yaptığı konuşma bile bomba etkisi yarattı.

Toplantı haricinde basın mensuplarına adeta aba altından sopa gösteren Ulusal; “Karabük’te bulunan bütün basın mensupları ile ilgili elimde dokümanlar var. Kulüpten para alarak nemalanan, kulübe işini gördürebilen kim varsa hepsinin bende bilgileri mevcut. Kara para aklayan basın mensubundan tutup, kulüpten kendini maaşa bağlayana kadar hepsi var” dediği iddiaları da konuşulmakta…

Şimdi buradan soruyoruz.

Sayın Ulusal, maden her şeyi şeffaflıkla konuşuyorsunuz da Kardemir Karabükspor kulübünden MEC menajerlik şirketine ödenen paraları dahil olmak üzere kendi aldığın maaşını da söylesen, her şey şeffaf olsa, kimsenin kafasında soru işaretleri kalmasa ne güzel olur… Şeffaflık adına…

Şayet Kardemir Karabükspor kulübünden haksız kazanç yapan, kulüpten kendini maaşa bağlayan ve para alan, yüksek meblağlarda faturalar keserek adeta kulübü haraca bağlayan basın mensupları varsa bunları belgeleri ile birlikte açıklamaya davet ediyoruz.

İDARİ MENAJER ROTAYI SAPITTI!

PROVOKATÖRLÜĞE SOYUNDU…

İdari menajer Fazlı Ulusal’ın basın toplantısında yaptığı açıklamalar görüntülü olarak bütün yerel ve ulusal basında mevcut. Kardemir Karabükspor’un şehirdeki tek destekçisi olan Mavi Ateş taraftarını provoke edercesine “HESAP SORUN” şeklinde yaptığı açıklama Karabük kamuoyunda infiale yol açıyor. Gerekli mercilerin konuya hassasiyetle eğileceğini umuyoruz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • karabüklü ;

  HELAL OLSUN FAZLI BEY.FUTBOLCULUĞUNDA ÇOK İYİYDİ, İNŞALLAH SPOR YÖNETİCİLİĞİNDE İYİ OLACAK.HİÇ BİR ZAMAN DOBRALIĞINDAN , DOĞRULUĞUNDAN VAZ GEÇME,KARABÜKSPORDA DÖNEN DOLAPLARIN ORTAYA ÇIKARILMASI TÜRK FUTBOLU İÇİN DE İNŞALLAH MİLAT OLACAK!!! ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

  30 Temmuz 2018 11:28
 • mavi78 ;

  Hak aramak ne zamandan beri provakasyon oldu.Bu şehrin genlerinde var hakkını aramak.

  30 Temmuz 2018 12:33
 • nuri rüzgar ;

  Ne demek infiale yol açıyor. hiç de yol açtığı yok. belli ki bu haberi yazan fazlı dan rahatsız. açıklamalardan rahatsız. peki niye ? fazlı ulusal çok doğru konuşuyor. gölge etmeyin…..

  30 Temmuz 2018 12:37
Karabük Kız Yurdu
karabük haber