Karabük Haber Gazetesi

TİMURÇİN SAYLAR ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Karabük eski İl Başkanlarından Ömer Ayar ve Timuçin Saylar 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkanı aday adayı olduklarını açıklayarak resmi başvurularını yaptılar. Kalabalık bir toplulukla AK Parti Karabük İl Başkanlığı binasına gelen eski İl Başkanı Timuçin Saylar başvuru belgesini AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e teslim […]

TİMURÇİN SAYLAR ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
13 Kasım 2018 - 1:27 'de eklendi.

AK Parti Karabük eski İl Başkanlarından Ömer Ayar ve Timuçin Saylar 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkanı aday adayı olduklarını açıklayarak resmi başvurularını yaptılar.
Kalabalık bir toplulukla AK Parti Karabük İl Başkanlığı binasına gelen eski İl Başkanı Timuçin Saylar başvuru belgesini AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e teslim etti. AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz genel merkezden gelen bir kararla aday adaylığı başvurusunun 16 Kasıma kadar yapılabileceğini belirtti.
Saylar: “AK Parti teşkilatçı bir partidir” 
Ömer Ayar’ın başvurusunun ardından eski teşkilat üyeleri ve kalabalık bir toplulukla parti binasına gelerek aday adaylığını açıklayarak resmi başvurusunu yapan AK Parti Karabük eski İl Başkanı Timuçin Saylar, AK Partiye 2001 yılından itibaren Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bir emir eri gibi bu davaya hizmet ettiklerini ifade ederek, “18 yıldan beri Türkiye’nin her yerine hizmet ediyoruz. Türkiye’nin sınırları dışında da AK Parti’nin hizmetleri devam ediyor. Biz 2001 yılında AK Parti teşkilatlarını 11 arkadaş kurduk ve o günden bu yana bize genel merkezimiz, teşkilatlarımız Cumhurbaşkanımız ne görev verdi ise onu yaptık. Biz partiliyiz AK Partiliyiz. Teşkilatlar her şeyin önünde gelir. AK Parti teşkilatçı bir partidir. Bu anlamda 2001 yılından itibaren AK Parti’nin her kademesinde görev yaptık. 2014-17 yılında AK Parti İl Başkanlığı yaptım” diye konuştu.
“Karar teşkilatın ve genel merkezindir” 
“Karabük halkı kadir şinas bir insandır, o yüzden Karabük’e hizmeti ibadet olarak görüyoruz” diyen Saylar şunlar söyledi: “ Bu anlamda Karabük’e Türkiye’nin her yerinde nasıl hizmet ettiysek Karabük’ün bütün belediyelerinde aynı hizmeti yapmaya devam edeceğiz. AK Parti dünyanın birçok yerindeki mazlumlara ve Türklerin bulunduğu yerleri imar eden bir partidir. Liderimizin, Cumhurbaşkanımızın yanında dimdik durarak tüm belediyeleri alarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Karar teşkilatımızın ve genel merkezindir. Genel merkezimiz kimi seçerse onun arkasında mücadelemize devam ederiz. Bizim davamız şahıslara yönelik değil hizmete dayalı bir anlayıştır. AK partinin hizmet anlayışı belediyelerde de devam edecek. Biz artık Türkiye’nin 81 ilinde belediyeleri alarak hizmetlerde çığır açacağımıza ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefi doğrultusunda gideceğimize söz veriyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber