Karabük Haber Gazetesi

TOKİ KONUTLARINDA KARABÜK EN PAHALI İLLER ARASINDA

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Karabük’ün de içinde bulunduğu 38 ilde açık 6 bin 893 konut satışa sunuldu. 50 Konutun satışa sunulacağı Karabük TOKİ’de diğer illere nazaran fiyatların yüksek oluşu dikkat çekti Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) 38 ilde açık satışa sunulan 6 bin 893 konut, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan […]

TOKİ KONUTLARINDA KARABÜK EN PAHALI İLLER ARASINDA
16 Nisan 2018 - 14:31 'de eklendi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Karabük’ün de içinde bulunduğu 38 ilde açık 6 bin 893 konut satışa sunuldu. 50 Konutun satışa sunulacağı Karabük TOKİ’de diğer illere nazaran fiyatların yüksek oluşu dikkat çekti

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) 38 ilde açık satışa sunulan 6 bin 893 konut, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini bekliyor.

50 konutun satışa sunulacağı Karabük TOKİ’de, Kastamonu ve Zonguldak’ta yapılan evlere nazaran ev fiyatlarının yüksek oluşu dikkatlerden kaçmadı.

38 İlde satışa sunulacak olan TOKİ konutları arasında en yüksek konut fiyatlarında Uşak başı çekerken Düzce ikinci sırada yer aldı. Karabük TOKİ konutlarında en yüksek fiyat sıralamasında Edirne’den sonra 8. sırada yer aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber