Karabük Haber Gazetesi

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİYİ AFAD KURTARDI

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde site inşaatının kanalizasyon borularını döşediği sırada vücudunun büyük kısmı toprak altına kalan işçi, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Barış Mahallesi Terminal Sokak’ta bir site inşaatında çalışan Dursun Ballı isimli işçi, sitenin kanalizasyon borusu için açılan kanalda çalıştığı sırada toprak kayması meydana geldi. Ballı’nın vücudunun büyük bir kısmı toprak […]

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİYİ AFAD KURTARDI
31 Mayıs 2016 - 17:44 'de eklendi.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde site inşaatının kanalizasyon borularını döşediği sırada vücudunun büyük kısmı toprak altına kalan işçi, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Barış Mahallesi Terminal Sokak’ta bir site inşaatında çalışan Dursun Ballı isimli işçi, sitenin kanalizasyon borusu için açılan kanalda çalıştığı sırada toprak kayması meydana geldi. Ballı’nın vücudunun büyük bir kısmı toprak altında kalırken, çalışma arkadaşları durumu 112 Acil Sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, vücudunun büyük kısmı toprak altında kalan işçiyi kurtarmak için Karabük Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve Safranbolu Belediyesi itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen AFAD ve itfaiye ekiplerinin uğraşları sonrası Ballı yaralı olarak kurtarıldı. Kanal içinde sedyeye konulan Ballı, ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER