Karabük Haber Gazetesi

TRAORE’NİN ACI GÜNÜ!

Kardemir Karabükspor’un başarılı oyuncusu  Abdou Razack Traore’nin 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems Traore, oyun oynadığı sırada evin havuzunu düştü. Bakıcısının fark ederek havuzdan çıkarttığı Mikael Chems’in hayatını kaybettiği belirlendi. Bu gün akşam antremanından sonra Kamerundan gelen acı haberle yıkılan Traore sinir krizleri geçirdi. Kendisini sakinleştirmek için ilk müdahele kulüp doktoru tarafından yapıldı, futbolcu daha sonra […]

TRAORE’NİN ACI GÜNÜ!
01 Aralık 2016 - 23:22 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor’un başarılı oyuncusu  Abdou Razack Traore’nin 1 yaşındaki oğlu Mikael Chems Traore, oyun oynadığı sırada evin havuzunu düştü. Bakıcısının fark ederek havuzdan çıkarttığı Mikael Chems’in hayatını kaybettiği belirlendi.

Bu gün akşam antremanından sonra Kamerundan gelen acı haberle yıkılan Traore sinir krizleri geçirdi. Kendisini sakinleştirmek için ilk müdahele kulüp doktoru tarafından yapıldı, futbolcu daha sonra hastaneye kaldırıldı. Acı haber duyulmasıyla beraber Karabükspor Futbol Şube sorumlusu Tolga Gül ve bazı yöneticilerle, takım arkadaşları ve kulüp çalışanları da Traore’yi bir an bile yalnız bırakmayarak takım arkadaşına destek olmaya çalıştı.

Eşi, ve çocukları Kamerun’da bulunan Traore, yarın sabah Kamerun’a giderek çocuğunun cenazesini defnedecek.

Karabük Haber Gazetesi olarak Traore ve Kardemir Karabükspor kulübüne baş sağlığı diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER