Karabük Haber Gazetesi

TSO Başkanı Özcan, Başbakan ve Sanayi Bakanından OSB için destek istedi

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, referandum öncesi dün Karabük’e gelen Başbakan Binali Yıldırım ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü ile görüştü. Özcan, Başbakan Yıldırım’a Eskipazar ilçesine yapılacak olan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB konusunda son aşamaya geldiklerini ifade ederek, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansında uluslar arası […]

TSO Başkanı Özcan, Başbakan ve Sanayi Bakanından OSB için destek istedi
17 Mart 2017 - 14:33 'de eklendi.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, referandum öncesi dün Karabük’e gelen Başbakan Binali Yıldırım ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü ile görüştü.
Özcan, Başbakan Yıldırım’a Eskipazar ilçesine yapılacak olan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB konusunda son aşamaya geldiklerini ifade ederek, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansında uluslar arası yatırımcıların bu bölgeye yönlendirilmesi noktasında bilgi notu vererek destek istedi.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü ile de görüşen TSO Başkanı Özcan, Yenice ilçesine düşündükleri Yenice Orman ve Orman Ürünleri İhtisas OSB alanı üzerine çalışma yaptıklarını ve Bakanlık olarak desteklerini istedi.

Birinci Etap Üç Katına Çıkarılacak

Eskipazar’da yapılacak olan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB ile ilgili birinci etabın üç katına çıkarılması için gerekli çalışmaların yapıldığını belirten Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk Özlü “Sanayileşme adına büyük projelere imza atıyoruz. Bu kapsamda da hem Eskipazar’a yapılacak olan Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB’nin birinci etabın üç katına çıkarma çalışmalarımız var hem de Yenice ilçesine yapılması düşünülen Orman ve Orman Ürünleri İhtisas OSB ile ilgili de bakanlık olarak her türlü destek verilecektir” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber