Karabük Haber Gazetesi

TUNCER ERSÖZLÜ’YÜ KAYBETTİK!

Karabük Basının duayen gazetecisi, Karabük Postası Gazetesi imtiyaz sahibi Tuncer Ersözlü bu sabaha karşı tedavi olduğu hastanede Hakkın rahmetine kavuştu. 1956 Yılında 15 yaşında Zonguldak’ta gazetecilik mesleğine başlayan Tuncer Ersözlü, Babası Ali İhsan ve Ağabeysi Necmettin Ersözlü’nün yanında 1990 yılına kadar mesleğini sürdürdü. 1990 Yılında ağabeysinden devir aldığı Karabük Postası gazetesinin imtiyaz sahibi olan Tuncer […]

TUNCER ERSÖZLÜ’YÜ KAYBETTİK!
04 Şubat 2016 - 13:16 'de eklendi.

Karabük Basının duayen gazetecisi, Karabük Postası Gazetesi imtiyaz sahibi Tuncer Ersözlü bu sabaha karşı tedavi olduğu hastanede Hakkın rahmetine kavuştu.

1956 Yılında 15 yaşında Zonguldak’ta gazetecilik mesleğine başlayan Tuncer Ersözlü, Babası Ali İhsan ve Ağabeysi Necmettin Ersözlü’nün yanında 1990 yılına kadar mesleğini sürdürdü.

1990 Yılında ağabeysinden devir aldığı Karabük Postası gazetesinin imtiyaz sahibi olan Tuncer Ersözlü 75 yaşında uzun süredir tedavi gördüğü Karabük Eğitim ve Araştırma hastanesinin yoğun bakım servisinde bu sabaha karşı hayata gözlerini yumdu.

İki kız, bir erkek çocuğu babası olan Ersözlü’nün bu gün (04.02.2016 Perşembe) Şirinevler camiinde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılınacak.

Karabük’ün en yaşlı duayen gazetecisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Karabük Medyasına başsağlığı dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER