Karabük Haber Gazetesi

ULUS BELEDİYE BAŞKANI UZUN’DAN AKSOY’A ZİYARET

Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret etti. Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ziyarette, 2009 yılından bu yana çok başarılı projeler gerçekleştiren Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un Ulus’lu olduğunu ve Aksoy’la gurur duyduklarını ifade ederek, “Yine kısa bir sürede Safranbolu’yu bir dünya kenti haline […]

ULUS BELEDİYE BAŞKANI UZUN’DAN AKSOY’A ZİYARET
09 Mart 2016 - 16:44 'de eklendi.

Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret etti.
Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ziyarette, 2009 yılından bu yana çok başarılı projeler gerçekleştiren Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy’un Ulus’lu olduğunu ve Aksoy’la gurur duyduklarını ifade ederek, “Yine kısa bir sürede Safranbolu’yu bir dünya kenti haline getirdi. Bunlar kolay yakalanabilecek başarılar değil. Kendisini ve ekibini kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Bizleri ağırladığı için de kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

DAHA GÜZEL BİR SAFRANBOLU
Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy ise övgü dolu sözlerinden dolayı Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a teşekkürlerini belirtip, yapılan tüm çalışmalarda Safranbolu ve Safranbolu halkının geleceğinin düşünüldüğünü ifade ederek, “Tüm çabamız, daha yaşanılabilir ve gelecek kuşaklara tarihi mekanları ile birlikte daha güzel bir Safranbolu bırakmak. Bunları yaparken de tamamı uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Böyle olunca ve halkımız da destek verince başarılar kaçınılmaz oluyor. Bununla birlikte bende Ulus’u yakinen takip etmekteyim. Sayın Başkanımızda oldukça önemli çalışmalar gerçekleştirdi. Bende kendisine başarılarının devamını diliyor. Ziyaretlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER