Karabük Haber Gazetesi

UYSAL START VERDİ…

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri öncesi Karabük Belediye Başkan Adayını açıklamasının ardından, Ak Parti Karabük’te seçim startını düzenlediği aday tanıtım töreni ile verdi.

UYSAL START VERDİ…
30 Kasım 2018 - 16:48 'de eklendi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesi Başkan Adayını belirleyen Ak Parti Karabük Teşkilatı, parti binası önünde yoğun bir partili gurubunun katılımı ile seçim startını verdi.

Ak Parti İl Başkanlığı önünde gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, 31 Mart seçimleri sonucunda Karabük’te Ak Parti belediyeciliğinin başlayacağını ifade ederek ‘Ak Parti Karabük’te artık yerelde de iktidar olmak istiyor. Karabük’te yeniden belediyeyi Ak Parti alacaktır. Bu azimle ve kararlılıkla teşkilatlarımız Karabük’te çalışmaya hazır.’ dedi.

MİLLETVEKİLİ GÜNEŞ ‘DURMAK YOK, YOLA DEVAM’

Her işin en önemli noktasının, işin başlangıcı olduğunu vurgulayan Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise yaptığı konuşmada ‘Bugün partimizin önünde besmeleyi çekiyoruz. Ak Parti genelde iktidar olduğu gibi, 31 Martta da yerelde iktidar olacaktır. Yortan Beldemiz dahil bütün ilçelerimizde halkımızın hizmetinde olacağız. Ak Parti, önce milletim diyen, önce memleketim diyen anlayışta olanların partisidir. Ak Parti, tüm Türkiye’de ak kadrolarla belediyecilikte uzmanlığını gösterdi.  Ak Parti’yi iktidara getiren, yerelde halkımıza yaptığı hizmetlerdir. Bu hizmetlerle biz 16 yıldır ülkemizin hizmetindeyiz. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta da milletimiz Türkiye’de Ak Parti’ye diyecek ki; Durmak yok, yola devam.’ dedi.

ÜNAL ‘MİLLETVEKİLİ –BELEDİYE BAŞKANI EL ELE YÜRÜYECEĞİZ’

Programda bir konuşma yapan Karabük Milletvekili Cumhur Ünal da şunları söyledi; ‘Siz değerli halkımızın 24 Haziran’daki heyecanı, bugün burada da görmekteyim. İnşallah 31 Mart akşamı da Türkiye’de belediyelerin en güzel yönetileceği gün olacaktır. Elbette Ak Parti veya diğer partiler şehirlerine hizmet vermek için çalışıyorlardır, buna biz gönülden inanıyoruz. Fakat, şunu çok iyi bilmek lazım, tek ayakla hiçbir yere varılmaz. Mutlaka iki ayakla koştuğunuzda çok daha fazla yol alırsınız. Bu nedenle yöneticilikte kendini ispatlamış, hakikaten Karabük’e değerler katmış değerli Belediye Başkan Adayımız Pof. Dr. Burhanettin Uysal hocamızla, milletvekili –belediye başkanı el ele, kol kola yürüyerek belediyeciliğe Ak Parti’nin güzel değerlerini birlikte katacağız.

PROF. DR. UYSAL ‘HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ’

Karabük’ e 25 yıldır hizmet ettiğini belirten Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, ‘Biz buraya bugün gelmedik. 25 yıldır Karabük’ümüzün havasını teneffüs ediyoruz ve 25 yıldır da Karabük’ümüze hizmet ediyoruz, mücadele ediyoruz.’ dedi.

Uysal, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; ‘Biz sizlerle bir üniversite kurduk. El ele, gönül gönüle vererek ülkemizin parlayan yıldızı yaptık. Bugün şehrimizin en önemli kurumlarından birini birlikte kurduk, bundan faydalanmaya devam ediyoruz. Eğer Karabük Belediyesini de alacak olursak, sadece buradaki arkadaşlarla değil, Karabük’te yaşayan herkesi kucaklayarak belediyeciliği bir kez daha gözden geçireceğiz. Hiç kimseyi dışlamayacağız. Karabük’te yaşayan herkes, hangi fikirde olursa olsun bizim kardeşimizdir. İnşallah hiçbir kavga yapmaksızın, hiç kimseye kem söz söylemeksizin Recep Tayyip Erdoğan’ı ülkeyi yönettiği gibi, biz de birlik ve beraberlik içinde Karabük’ümüze hizmet edeceğiz. Belediyeler merkezi hükümetle paralel çalışmayacak olursa bazı hizmetlerden mahrum kalıyor. Belediyelerin bütçeleri bellidir, o belediyelerin bütçeleriyle devasa projeler yapmak mümkün değildir. Bu nedenle 31 Mart’ta Karabük Ak Partili bir belediye başkanına ulaştığı zaman, merkezi hükümetinde katkıları buraya gelecektir. Cumhuriyet kenti diyoruz ve bununla övünüyoruz, ama cumhuriyet kenti böyle de olmamalı. Çarpık kentleşmenin olduğu yer olmamalı. İnşallah merkezi hükümetimizin de katkılarıyla çocuklarımıza yaşanabilir, çevreci, hoşgörünün hakim olduğu bir şehir emanet edeceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber