Karabük Haber Gazetesi

UZUN, AYDINLIKEVLER ORTAOKULU İNŞATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Özel idaremiz kanalı ile yapılan her türlü çalışmanın, her daim kontrolünü yapmaktayız” dedi. Uzun beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Acarlı, Yatırım İnşaat Müdürü Recep Yalçın, İnşaat Mühendisi Adem Çelebi, İnşaat Mühendisi Ömer Faruk Yücel ile birlikte 16 Derslikli Aydınlıkevler Ortaokulu […]

UZUN, AYDINLIKEVLER ORTAOKULU İNŞATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
03 Mayıs 2016 - 18:23 'de eklendi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Özel idaremiz kanalı ile yapılan her türlü çalışmanın, her daim kontrolünü yapmaktayız” dedi.
Uzun beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut Acarlı, Yatırım İnşaat Müdürü Recep Yalçın, İnşaat Mühendisi Adem Çelebi, İnşaat Mühendisi Ömer Faruk Yücel ile birlikte 16 Derslikli Aydınlıkevler Ortaokulu İnşaatı’nda incelemelerde bulunarak müteahhit firma yetkilisinden bilgiler aldı.
Aydınlıkevler de yapımına devam edilen ortaokulda incelemelerde bulunan Mehmet Uzun, “Okul inşaatında müteahhit firmanın çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte yapılan çalışmaları inceleyerek firma yetkilisinden bilgiler aldık. Kontrollük Özel İdaremizde olduğu için mühendislerimiz ile birlikte incelemelerde bulunarak yapılması gereken çalışmalar hususunda da notlarımızı aldık. İnşallah okul inşaatı bittiğinde İlimize güzel bir eğitim öğretim yuvası kazandırmış olacağız. Bu doğrultuda da bizlere destek veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin’e AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal’a, Karabük Valimiz Orhan Alimoğlu’na, İl Genel Meclisi Üyelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER