Karabük Haber Gazetesi

VALİ GÜREL’DEN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeni ile Karabük’te örgütlü Gazeteci derneklerine ziyaret eden Vali Fuat Gürel, hem iadeyi ziyaret yaptı hemde gazetecilerin günlerini kutladı. İlk olarak Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneğini ziyaret eden Vali Gürel, Karabük Gazeteciler Cemiyeti ve Karabük İletişim Derneğini ziyaretlerinde bulundu.  Vali Gürel son olarak Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şubesini ziyaret […]

VALİ GÜREL’DEN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
11 Ocak 2019 - 8:59 'de eklendi.

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeni ile Karabük’te örgütlü Gazeteci derneklerine ziyaret eden Vali Fuat Gürel, hem iadeyi ziyaret yaptı hemde gazetecilerin günlerini kutladı.

İlk olarak Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneğini ziyaret eden Vali Gürel, Karabük Gazeteciler Cemiyeti ve Karabük İletişim Derneğini ziyaretlerinde bulundu.  Vali Gürel son olarak Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti.

Ziyaretlerde gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü çiçek takdim ederek kutlayan Vali Gürel; Karabük’te basın hayatını zor şartlar altında idame ettirmeye çalışan gazetecilerin sorunlarını dinledi. Karabük gündemine dair yapılan sohbetlerin ardından Vali Gürel’in gazetecilere teşekkür ederek ziyaret programı sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber