Karabük Haber Gazetesi

VERGİLİ BOMBALADI..!

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye sert bir dille eleştirdi. Vergili “Abdullah Çakır’ı CHP İl Başkanı olarak görmüyorum, Safranbolu Belediyesi ile de bu saatten sonra hiçbir işim olmaz” dedi. Geçtiğimiz günlerde 96. Kuruluş Yılını Karabük Kent Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk koyarak kutlayan CHP teşkilatları ve […]

VERGİLİ BOMBALADI..!
13 Eylül 2019 - 17:52 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye sert bir dille eleştirdi. Vergili “Abdullah Çakır’ı CHP İl Başkanı olarak görmüyorum, Safranbolu Belediyesi ile de bu saatten sonra hiçbir işim olmaz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde 96. Kuruluş Yılını Karabük Kent Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk koyarak kutlayan CHP teşkilatları ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse törenin ardından meydanda yanlarında getirdikleri poşetlerle çöp toplama eylemi yapmışlardı.

Abdullah Çakır’ı CHP İl Başkanı olarak tanımadığını söylenen Başkan Vergili, “Abdullah Çakır benim gözümde CHP il Başkanı değildir. Çakır bundan sonra benim için CHP’nin temizlik kolları başkanıdır”dedi.

Kent Meydanındaki çöp toplama eyleminden sonra kamuoyunun büyük tepkisini alan diğer bir isim olan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sert bir dille eleştirdi.

Çöp toplama olayını tam bir provokasyon olarak nitelendiren Belediye Başkanı Rafet Vergili “Yapılan eylemin ne elle tutulur bir yanı ne de affedilecek bir tarafı vardır. Bu saatten sonra Safranbolu Belediyesi ile hiçbir işim olmaz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber