Karabük Haber Gazetesi

VERGİLİ; “İLLET/ZİLLET” GENEL MERKEZ POLİTİKASIDIR…

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı basın açıklamasında “İllet/Zillet” söylemlerinin Genel Merkezler düzeyinde söylenen sözler olduğunu söyledi. “İllet/Zillet” ittifak sözlerinin Genel Merkez Politikası olduğunu ve o şekilde devam ettiğini söyleyen başkan Vergili; ”Ben bu tür sözlere katılmıyorum. Genel Merkezlerin siyaseti ve genel bir politikadır, bu tür söylemler olur,  biz Karabük’te halkımızla birlikte ittifak halindeyiz ve […]

VERGİLİ; “İLLET/ZİLLET” GENEL MERKEZ POLİTİKASIDIR…
26 Şubat 2019 - 2:24 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı basın açıklamasında “İllet/Zillet” söylemlerinin Genel Merkezler düzeyinde söylenen sözler olduğunu söyledi.

“İllet/Zillet” ittifak sözlerinin Genel Merkez Politikası olduğunu ve o şekilde devam ettiğini söyleyen başkan Vergili; ”Ben bu tür sözlere katılmıyorum. Genel Merkezlerin siyaseti ve genel bir politikadır, bu tür söylemler olur,  biz Karabük’te halkımızla birlikte ittifak halindeyiz ve Karabüklülerle yolumuza devam ediyoruz.  Benim Genel Merkez Politikaları söyleyecek sözüm yoktur ve bu kadar boyutlu bir siyasetin içinde değilim. Ben Karabüklülere hizmet etmek için yola çıktım ve bu şekilde de devam edeceğim. “dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber