Karabük Haber Gazetesi

VERGİLİ; “İLLET/ZİLLET” GENEL MERKEZ POLİTİKASIDIR…

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı basın açıklamasında “İllet/Zillet” söylemlerinin Genel Merkezler düzeyinde söylenen sözler olduğunu söyledi. “İllet/Zillet” ittifak sözlerinin Genel Merkez Politikası olduğunu ve o şekilde devam ettiğini söyleyen başkan Vergili; ”Ben bu tür sözlere katılmıyorum. Genel Merkezlerin siyaseti ve genel bir politikadır, bu tür söylemler olur,  biz Karabük’te halkımızla birlikte ittifak halindeyiz ve […]

VERGİLİ; “İLLET/ZİLLET” GENEL MERKEZ POLİTİKASIDIR…
26 Şubat 2019 - 2:24 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı basın açıklamasında “İllet/Zillet” söylemlerinin Genel Merkezler düzeyinde söylenen sözler olduğunu söyledi.

“İllet/Zillet” ittifak sözlerinin Genel Merkez Politikası olduğunu ve o şekilde devam ettiğini söyleyen başkan Vergili; ”Ben bu tür sözlere katılmıyorum. Genel Merkezlerin siyaseti ve genel bir politikadır, bu tür söylemler olur,  biz Karabük’te halkımızla birlikte ittifak halindeyiz ve Karabüklülerle yolumuza devam ediyoruz.  Benim Genel Merkez Politikaları söyleyecek sözüm yoktur ve bu kadar boyutlu bir siyasetin içinde değilim. Ben Karabüklülere hizmet etmek için yola çıktım ve bu şekilde de devam edeceğim. “dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • devrim ;

    vergili bu sözle durumun kendisi açısından kötü olduğunu, chp li seçmenden destek istediğini açıkça ortaya koymuş. sen çıkacaksın, genel başkanının zillet ittifakı diyecek, sen zeytin dalı uzatacaksın ve oy isteyeceksin. biz de enayiyiz yutacağız. güle güle yolunuz açık olsun iş hayatınızda başarılar size.

    26 Şubat 2019 09:12
  • sderebasi ;

    sayın başkanın; siyasi ego hiç yapmadığını uzaktan ve yakından tanıyan bizler biliyoruz.kendisinin aleyhine olma pahasına, şahsi ve siyasi menfaate dayalı çözüm önerilerine hiç yaklaşmadığını,bu önerilerin içinde bulunmadığını biz biliyoruz.bu yüzden de halktan geri bildirimleri hep olumlu aldı. olaki sayın başkan seçilemedi, yeni gelecek başkandan da, bu başkanın uyguladığı siyasetten uzak samimiyetini menfaat ilişkilerinden uzaklığını, dürüstlüğünü, halkın lehine sonuç alan samimiyeti bekleriz halk olarak.

    26 Şubat 2019 15:53
karabük haber