Karabük Haber Gazetesi

VERGİLİ SEÇİM STARTINI VERDİ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin 2018 yılı Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasınnın ilk durağı 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi oldu. 31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde üçüncü dönem için adaylığını resmen açıklamasa da seçmenin gözünde aday olarak görülen Belediye Başkanı Rafet Vergili seçim startını gezici başkanlık ofislerini açarak başladı. Makamını bir günlüğüne 5000 Evler Bahçelievler […]

VERGİLİ SEÇİM STARTINI VERDİ
13 Kasım 2018 - 2:11 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin 2018 yılı Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasınnın ilk durağı 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi oldu.

31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde üçüncü dönem için adaylığını resmen açıklamasa da seçmenin gözünde aday olarak görülen Belediye Başkanı Rafet Vergili seçim startını gezici başkanlık ofislerini açarak başladı.
Makamını bir günlüğüne 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi’ne taşıyan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle sakinleri ile bire bir görüşerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.
Vatandaşların taleplerinin yerine getirileceğini ifade ederek vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi’nde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması kapsamında 13 Kasım Salı günü Fatih Mahallesi sakinleri ile 10.00 – 12.00 arası bir araya gelecek.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber