Karabük Haber Gazetesi

YAKIŞIR, AMA…

KARDEMİR KARABÜKSPOR KULÜP BAŞKANI FERİDUN TANKUT 450 BİN TL’LİK LÜKS MAKAM ARACI ALDI KARABÜKSPOR’UN SÜPERLİG’E HAZIRLANMASINDA YAPILACAK OLAN TRANSFERLERDE HER KURUŞA İHTİYAÇ VARKEN ALINAN LÜKS JİP TARAFTARLARI KIZDIRDI Kardemir Karabükspor bir yıl aradan sonra Süperlig’e merhaba derken, transferlere de ağırlık vermeye başladı. Her seferinde borç yüzünden kısıtlı transferler yapılacağı defalarca kulüp başkanı tarafından dinlendirilmesi ve […]

YAKIŞIR, AMA…
23 Haziran 2016 - 1:10 'de eklendi.

KARDEMİR KARABÜKSPOR KULÜP BAŞKANI FERİDUN TANKUT 450 BİN TL’LİK LÜKS MAKAM ARACI ALDI

KARABÜKSPOR’UN SÜPERLİG’E HAZIRLANMASINDA YAPILACAK OLAN TRANSFERLERDE HER KURUŞA İHTİYAÇ VARKEN ALINAN LÜKS JİP TARAFTARLARI KIZDIRDI

Kardemir Karabükspor bir yıl aradan sonra Süperlig’e merhaba derken, transferlere de ağırlık vermeye başladı.

Her seferinde borç yüzünden kısıtlı transferler yapılacağı defalarca kulüp başkanı tarafından dinlendirilmesi ve akabinde kulübe lüks jip alması bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sözünü akla getirdi.

Kulüp Başkanı Feridun Tankut oldukça kısıtlı bir bütçe ile transferlerini yaparak Süperlig’e hazırlanacaklarını her defasında dile getirirken, kendine 450 Bin TL’lik Volvo marka lüks bir jipi makam aracı olarak alması herkesi şaşırttı.

Sessiz sedasız kulübe alınan lüks jipi gören Karabükspor taraftarları “Başkan Tankut, ‘kısıtlı bütçe ile transfer yapacağız’ derken ve her bir liraya ihtiyacımız varken yarım milyona makam aracı almasına bir anlam veremiyoruz. Süper Lig’e hazırlanmamız için transferlerle neredeyse yeni bir takım kurulacağını hepimiz biliyoruz.” Diyerek, tepki gösterdiler.

Yaklaşık 50 milyon TL borcu bulunan Kardemir Karabükspor, yeni sezon öncesi 450 bin liralık lüks jep alması yeni transfer olarak gösterilirken, bu borcun yarısının ise Yolbulan’lara olduğu iddia edildi.

İçinde bulunduğumuz transferler döneminde doğru düzgün transfer yapmayıp başarısızlıkla sonuçlanan bir sürece girerse, Kulüp Başkanı Feridun Tankut’un hiçbir bahane uydurmaması gerektiğini de belirten taraftarlar, Tankut’u sağduyuya davet ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • Sedat ;

    Karabük’ün makus kaderi. Yerli bir kulüp Başkan’ı yok, yerli vekilleri yok ne bekliyorsunuz. Bakın milli takım biz para için gitmedik millet için gittik diyor ama 500bin Euro para alıp elenip geliyorlar. Diğer tüm ülkelerin primlerini toplasanız bizimkilere erişemiyor. Sözün özü millet garip ve fazlaca şov düşkünü olunca sırtına binen çok oluyor

    24 Haziran 2016 01:10
  • halil ;

    yakışır başkana yakışır 1 milyonluk al hatta 2 tane al. koskoca Karabük sana muhtaç olmuş ya ye kardeşim ye. bin gez.

    27 Haziran 2016 13:06