Karabük Haber Gazetesi

YANLIŞ BEYANDA BULUNANLARA KONUT YOK!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından emekliler için yapılacak olan konutlar için 9-30 Aralık 2015 tarihi arasında talepler Halk Bankası aracılığı ile alınırken, toplam 7500’ün üzerinde başvuru yapılmıştı. TOKİ tarafından incelemeler devam ederken, 12 Şubat 2016 Cuma günü “ Hak sahipleri belirleme kurası”  çekilecek. Kurada asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini […]

YANLIŞ BEYANDA BULUNANLARA KONUT YOK!
01 Şubat 2016 - 10:06 'de eklendi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından emekliler için yapılacak olan konutlar için 9-30 Aralık 2015 tarihi arasında talepler Halk Bankası aracılığı ile alınırken, toplam 7500’ün üzerinde başvuru yapılmıştı.

TOKİ tarafından incelemeler devam ederken, 12 Şubat 2016 Cuma günü “ Hak sahipleri belirleme kurası”  çekilecek. Kurada asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 17 Şubat 2016 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası A.Ş Karabük şubesinden geri alabilecekler. Projenin bağımsız bölüm listesi ve konut fiyatları belirlendikten sonra TOKİ tarafından belirlenecek tarihte “konut belirleme kurası” çekilişi yapılacak.

Diğer yandan gerçeğe aykırı beyanda bulunulması halinde kurada hak sahibi olanların konut alma hakları iptal edilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER