Karabük Haber Gazetesi

YENİCE’DE ŞOK İDDİA!

Yenice Belediye Başkanı ve MHP Adayı Zeki Çaylı ile ilgili şok iddia! 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Yenice Belediye Başkanı ve MHP adayı Zeki Çaylı seçim çalışmaları sürecinde kullandığı ve kiraladığı çoğu minibüs olan araçların yakıtlarının belediyenin anlaşmalı olduğu akaryakıt istasyonundan belediyeye alınıyormuş gibi belediyeye fatura edildiği iddiaları Yenice kamuoyuna bomba gibi düştü. […]

YENİCE’DE ŞOK İDDİA!
14 Mart 2019 - 0:12 'de eklendi.

Yenice Belediye Başkanı ve MHP Adayı Zeki Çaylı ile ilgili şok iddia!

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Yenice Belediye Başkanı ve MHP adayı Zeki Çaylı seçim çalışmaları sürecinde kullandığı ve kiraladığı çoğu minibüs olan araçların yakıtlarının belediyenin anlaşmalı olduğu akaryakıt istasyonundan belediyeye alınıyormuş gibi belediyeye fatura edildiği iddiaları Yenice kamuoyuna bomba gibi düştü.

AK Parti’den olaylı bir şekilde ihraç edildikten sonra gerek İYİ Parti gerekse MHP arasında adaylık konusunda adeta mekik dokuyan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı uzun bekleyişinin ardından kapılarını açan MHP’den aday gösterilmişti.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, seçim arabalarının akaryakıtlarını belediye araçlarına alınıyormuş gibi, Yenice Belediyesinin kasasından ödeniyor iddiası doğru mu?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber