Karabük Haber Gazetesi

YENİCE’DEN AL HABERİ!

Yenice’de hafta sonu gerçekleştirilen AK Parti Danışma Meclisi toplantısı ‘BİTTİ’ denilen krizi yeniden gözler önüne serdi. Milletvekilleri ve parti teşkilatı Babanın Sayvanı’nda toplantı halindeyken, aynı saatlerde ilçe merkezindeki parkta da yaklaşık 200 kişilik bir grup ‘İSTİŞARE’ de bulundu

YENİCE’DEN AL HABERİ!
31 Ekim 2016 - 16:59 'de eklendi.

İçerde başka dışarıda başka!

AK Parti’de ‘Yenice Krizi’ yeniden baş gösterdi. Geçen ay gerçekleştirilen İlçe Başkanlığı ve yönetim değişikliğinin ardından ‘bitti’ denilen iç çekişmeler hafta sonu yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısı ile yeniden gözler önüne serildi.

VEKİLLER VE TEŞKİLAT SALONDA

ESKÝ TBMM BAÞKANI ÞAHÝN: “TÜRKÝYE'YE TESLÝM EDERLERSE ÖTECEÐÝNDEN KORKUYORLAR” AK PARTÝ KARABÜK MÝLLETVEKÝLÝ MEHMET ALÝ ÞAHÝN: “15 TEMMUZ GECESÝ SELA OKUYANLARIN BELA OKUYANLARA GALÝP GELDÝÐÝ BÝR GECE"

Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal, İl Başkanı Timurçin Saylar, Belediye Başkanı Zeki Çaylı, İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ve teşkilat mensupları Babanın Sayvanı’nda kapalı salon toplantısında yer alırken, aynı saatlerde ilçe merkezindeki parkta açık havada yaklaşık 200 kişilik muhalif grup bir araya gelerek istişarede bulundu.

ALTERNATİF DANIŞMA MECLİSİ GİBİ

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın başını çektiği muhalif grubun danışma meclisinin toplantı yaptığı saatte kalabalık ve gövde gösterisini andıracak biçimde bir araya gelmesi kulislerde ‘Alternatif Danışma Meclisi’ şeklinde yorumlandı.

ESKİ BAŞKANLAR İŞARETİ VERMİŞTİ

rrYenice’de 3 dönem İlçe Başkanlığı yapan Aycan Telli ile 2 dönem İlçe Başkanlığı yapan Sabri Tom’un geçen hafta basına yazılı açıklama yaparak, görev yaptıkları dönemlere ilişkin değerlendirmelerde bulunmaları, hafta sonu gerçekleştirilen Danışma Meclisi toplantısında oluşan 2 farklı görüntünün de habercisi gibi yorumlanıyor. Telli ve Tom ortak açıklamasında “Bugün gelinen süreçte haksızlığa uğradığımızın inancını hep taşıyarak şartlar ne olursa olsun Recep Tayyip Erdoğan aşkı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemize getirilmesi gereken hizmetlerin takipçisi olacağız. Hizmet sürecinde ilçemizin mağduriyetini tespitimizde bunu kamuoyu ile paylaşacağız. Daha önce olduğu gibi sessiz kesimlerin gür sesi, kimsesizlerin kimi olacağız” demişlerdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • nalan ;

  Haberi yanlış yazmışsın muhalif grup babanın sayvanındaidi .

  31 Ekim 2016 17:21
 • Atalay ;

  Muhalif derken orada has ve has Akyürek’ler var ama babanın sayvanında ak dönekler var gerçek akpartilileri dışarı atıp muhalefetleri Sayvana toplayanlar bunun hesabını verecek herşey sayın Cumhurbaşkanı’m Recep Tayyip Erdoğan için durmak yok yola devam????

  1 Kasım 2016 07:39
 • Hamlet ;

  Çok komik yaw , hepi topu yenice

  1 Kasım 2016 21:37