Karabük Haber Gazetesi

YENİDEN AYNI KOLTUK MU?

24 Haziran Seçimleri milletvekili aday listelerinin belirlenmesine artık sayılı günler kaldı. Kararı en çok merak edilen Mehmet Ali Şahin ile ilgili kulislere düşen bir iddia bomba etkisi yarattı.   Mehmet Ali Şahin’in  adaylığı düşünmediğini açıklamasının ardından AK Parti’de aday adayı olan birçok isim bölgesel açıdan şansının olabileceğini düşünerek başvuru yaptı. Bölge ve ülke siyasetinin marka […]

YENİDEN AYNI KOLTUK MU?
14 Mayıs 2018 - 19:24 'de eklendi.

24 Haziran Seçimleri milletvekili aday listelerinin belirlenmesine artık sayılı günler kaldı.

Kararı en çok merak edilen Mehmet Ali Şahin ile ilgili kulislere düşen bir iddia bomba etkisi yarattı.

 

Mehmet Ali Şahin’in  adaylığı düşünmediğini açıklamasının ardından AK Parti’de aday adayı olan birçok isim bölgesel açıdan şansının olabileceğini düşünerek başvuru yaptı. Bölge ve ülke siyasetinin marka ismi ise bu süreçte yaptığı açıklamalarda;” Ben geçtiğimiz dönemde başvuru yapmamıştım, olmam istendi oldum, bu dönemde aday değilim, ancak yine olmam istenirse görevden kaçamam” cümleleri kullandı.

 “Sensiz sıkıntı yaşarız”

Karabük’te tüm bunlar yaşanırken, Genel Merkez kanadından yayılan bir haber ise kulislere bomba gibi düştü. İddialara göre Ak Parti kurmayları, bir dönem partinin ikinci adamlığı görevini de üstlenen Mehmet Ali Şahin’e; “Ağabey siz yalnızca Karabük’ün değil, tüm Ak Parti camiasının ağabeylerinden birisiniz, siz bize lazımsınız, ayrıca sizsiz bir Karabük’te sıkıntı yaşayabiliriz, beyefendi de sizin aday olmanızı istiyor” şeklinde görüş belirtti.

“Biz kendisini yormayız”

Öte yandan gazetemizi ziyaret eden AK Parti milletvekili aday adayı Mehmet Ceylan konu ile ilgili görüşlerini sorduğumuzda “ Kendisi yalnızca şehrimizin değil, partimizin ve ülke siyasetinin de bir büyüğüdür. Onun aday olması hem parlamentoda partimize güç kadar hem de şehrimize. Biz kendisini yormayız. O başımızda bir büyük olarak dursun yeter.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber