Karabük Haber Gazetesi

“YILMAZ KIRIK AK PARTİ’YE ZARAR VERİYOR!”

Yenice AK Parti İlçe Başkanlığına geldiği günden bugüne Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile yıldızı bir türlü barışmayan Yılmaz Kırık’ın açıklamaları Yenice Kamuoyunda tepkiyle karşılandı. Yenice AK Parti ilçe başkanı Yılmaz Kırık geçtiğimiz günlerde yaptığı yazılı açıklamada AK Parti’den ihraç edilen Başkan Zeki Çaylı hakkında yapmış olduğu açıklamalarda özellikle muhteşem bir açılışa sahne olan Yenice Ihlamur […]

“YILMAZ KIRIK AK PARTİ’YE ZARAR VERİYOR!”
16 Nisan 2018 - 11:21 'de eklendi.

Yenice AK Parti İlçe Başkanlığına geldiği günden bugüne Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile yıldızı bir türlü barışmayan Yılmaz Kırık’ın açıklamaları Yenice Kamuoyunda tepkiyle karşılandı.
Yenice AK Parti ilçe başkanı Yılmaz Kırık geçtiğimiz günlerde yaptığı yazılı açıklamada AK Parti’den ihraç edilen Başkan Zeki Çaylı hakkında yapmış olduğu açıklamalarda özellikle muhteşem bir açılışa sahne olan Yenice Ihlamur Seyir Teras’ın açılışını gayri resmi olarak göstermesi açılışa gelen vatandaşların tepkisine neden oldu.
Kırık, Ihlamur Teras ile ilgili yaptığı açıklamada;
-Seyir terasına belediye bütçesinden harcanan paralar,
-Seyir Terası yapılırken kesilen ağaçlar,
-Seyir Terası yapılırken plan proje,
Eleştirilerine yer verirken geçtiğimiz günlerde Yenice basınında çıkan başka bir habere göre;
“AK Belediyeciliğimiz hizmetleri ile ilçemize kazandırılan Belediye Sosyal Tesisleri olan Seyir Terasının yarın gayri resmi açılışı yapılacaktır. Seyir Terası’nın ilerleyen zamanlarda görkemli bir törenle resmi açılışını yapacağız” açıklamasına açılışa gelen partili/partisiz davetliler tarafından “Yılmaz Kırık açıklamalarıyla çelişiyor, AK Parti’ye zarar veriyor” değerlendirmesinde bulundu.
Diğer taraftan Yılmaz Kırık’ın bu tür beyanatlarının AK Partiye zarar verdiği ve önümüzde yaklaşan yerel seçimler öncesinde partinin oy kaybına yol açacağı yönünde görüş bildiren vatandaşlar “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2019 seçimlerine çok önem verdiğini biliyoruz. Yılmaz Kırık bu tür açıklamalarla özellikle yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Parti’nin oy kaybına yol açacaktır.” şeklinde görüş beyan ediyorlar…
Özellikle Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın AK Parti’den ihraç edilmesinin ardından ertelenen belediye meclis toplantısında da AK Parti’li meclis üyelerinin yaşamış olduğu zaafiyetin baş sorumlusu olarak AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık gösteriliyor.
Yenice’de yaşanan bu gelişmelerin ardından zafer sarhoşluğuna bürünen AK Parti il başkanı İsmail Altınöz’ün nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber