Karabük Haber Gazetesi

YÖNETİM İSTİFA ETTİ

K.Karabükspor’da yönetim istifa etti. Kardemir Karabükspor kulüp başkanı H.Ferudun Tankut yaptığı basın toplantısı ile yönetim olarak istifa ettikleri açıkladı. Tankut açıklamasında “49 yıllık Karabükspor tarihinin 13,5 yıllık döneminde Kulüp Başkanığı görevi yaptım. Bu dönemlerde ve son olarak göreve geldiğim tarihten bu güne kadar Karabükspor’un menfaati doğrultusunda hareket ettim. Karabükspor’a zarar verecek kararlar ve uygulamalardan hep […]

YÖNETİM İSTİFA ETTİ
06 Kasım 2017 - 18:54 'de eklendi.

K.Karabükspor’da yönetim istifa etti.

Kardemir Karabükspor kulüp başkanı H.Ferudun Tankut yaptığı basın toplantısı ile yönetim olarak istifa ettikleri açıkladı.

Tankut açıklamasında “49 yıllık Karabükspor tarihinin 13,5 yıllık döneminde Kulüp Başkanığı görevi yaptım. Bu dönemlerde ve son olarak göreve geldiğim tarihten bu güne kadar Karabükspor’un menfaati doğrultusunda hareket ettim. Karabükspor’a zarar verecek kararlar ve uygulamalardan hep uzak durdum. Bugün de ayni his ve düşüncelerle çok sevdiğimiz ve büyük emek verdiğimiz Karabükspor’un ekonomik anlamda önünü açmak , bu süreçten zarar görmesini engellemek için yönetim kurulu olarak istifa ediyoruz” ifadelerini kullandı.

KARDEMİR DESTEK VERMEK ZORUNDADIR

Karabük’ün değeri olan Karabükspor’u Kardemir’in bir ünitesi olarak düşünülmesi gerektiğini söyleyen Tankut; “KARDEMİR AŞ.’nin dün olduğu gibi bugün de Karabükspor’a destek vermek zorunluluğu vardır. Karabükspor Kardemir’in bir ünitesi konumundadır. Nasıl ki Kardemir Üretim ünitelerinden her hangi birisinin karlı duruma getirmek için yatırım yapıyorsa aynı şeyler Kardemir Karabükspor için de geçerlidir. Günlerdir medyada, sokakta söylenmeyen söz kalmadı. Bu markaya zarar vermeye çalışan kim varsa bunun hesabını vereceklerdir” dedi.

BAŞKA KARABÜKSPOR YOK

Şehrin sanayicisine, belediye başkanlarına ve Karabük halkına seslenen Tankut; ” Bu günleri aramayalım, henüz hiçbir şey için geç değil, gelin bu takıma, kulübe destek olalım. Bu gün Karabükspor için elini taşın altına koymayanlar gelecekte elini taşın altına koyabilecekleri bir Karabükspor bulamayabilirler. Başka Karabük ve Karabükspor yok, kişiler gelir gider ama Karabükspor her var olacaktır. Bu sürece nasıl gelindiği ile ilgili Kardemir Karabükspor’un zarar görmemesi için şimdilik bu açıklamayı yapmış bulunuyoruz. İleriki günlerde hiç kimsenin aklında tek soru işareti kalmayacak şekilde çok daha geniş ve kapsamlı açıklamalar yapılacaktır.” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Doğru cu ;

    Hayırlısı olsun yapacak bir şey yok iyi iken iyi de kötü gidince işler istifa Etmek bir kaçış yoludur bence Igor’a kızanlar eleştirdikleri duruma düştü yarı yolda adam satılmaz adamsan zorlukların üstesinden gelemeyecek tin neden Başkan oldunuz derler adama İnşallah Karabük spor için gerçekten çalışacak Bulunduğu durumdan çıkaracak hak ettiği yere getirecek bir yönetim gelir Burada Kardemir’e tüm Karabük ten ekmek yiyen sanayicilere Sayın Vali den Sayın Vergili ye kısaca Karabüküm diyebilene hepimize çok iş düşüyor

    6 Kasım 2017 19:10
Karabük Kız Yurdu