Karabük Haber Gazetesi

YÜKSEL; BU ŞEHİR DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMIYOR/ÇIKAMIYOR!

Karabükspor’da yönetim beklenen olağanüstü kongre kararını aldı. Kongre 2 Mart 2019 Cumartesi günü yapılacak. Spor Toto 1. Lig’in devre arasında Eskişehirspor ve Tetiş Yapı Elazığspor transfer tahtasını açmış ama Kardemir Karabükspor, açamamıştı. Ligde zor günler geçiren Karabükspor’da yönetim olağanüstü kongreye gitme kararı aldıklarını açıkladı. Olağanüstü genel kurul toplantısı 2 Mart 2019 Cumartesi tarihinde Vali Nafiz […]

YÜKSEL; BU ŞEHİR DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMIYOR/ÇIKAMIYOR!
14 Şubat 2019 - 10:43 'de eklendi.

Karabükspor’da yönetim beklenen olağanüstü kongre kararını aldı. Kongre 2 Mart 2019 Cumartesi günü yapılacak.
Spor Toto 1. Lig’in devre arasında Eskişehirspor ve Tetiş Yapı Elazığspor transfer tahtasını açmış ama Kardemir Karabükspor, açamamıştı.

Ligde zor günler geçiren Karabükspor’da yönetim olağanüstü kongreye gitme kararı aldıklarını açıkladı.
Olağanüstü genel kurul toplantısı 2 Mart 2019 Cumartesi tarihinde Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi Salonu’nda yapılacak. Yeterli oy çoğunluğu sağlanamadığı takdirde ikinci kongrenin 9 Mart Cumartesi günü aynı yer ve aynı saatte yapılacağını duyuruldu.

Öte yandan  Karabükspor kulüp başkanı Mehmet Yüksel hakkında öne sürülen iddialarla ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

Karabük’ün çok önemli değerleri olduğunu ve bu değerlerden birinin de Karabükspor olduğunu söyleyen kulüp başkanı Mehmet Yüksel; “Bir KARDEMİR, bir ÜNİVERSİTE, bir SAFRANBOLU ve bir Karabükspor bu şehrin markasıdır. Ama maalesef şehir olarak, şehrin eşrafı bu değerlerimize sahip çıkmıyor, çıkamıyoruz. Karabükspor’da göreve geldiğimiz günden bu güne kulüp için ekip olarak elimizden gelen her şeyi yaptık. Hakkımızda atılan asılsız iddialara bile göğüs germeye çalıştık. Şehrin Vali’sinden, şehrin Belediye Başkanından ve KARDEMİR Yönetiminde randevu alamıyoruz diye dert yanarken hem Vali beyle hem de Başkan Rafet beyle görüşmeler yaptık. Ama nafile. Maalesef onların Karabükspor gibi bir derdi yok…”dedi.

Kulübü maddi olarak zarara uğrattığı haberlerin de asılsız olduğunu söyleyin başkan Yüksel, “Özel Güvenlik şirketi ile ilgili kararımızın arkasındayım. Federasyon tarafından kulübe kesilen ceza miktarını da ben ödedim derken de doğru söylemiştim. Kesilen ceza karşılığında şahsım tarafından kulübe 20 bin TL bağış yaptım ve makbuzu da var. Daha önceki özel güvenlik şirketine ödenen kişi başı 150 Tl olan ücreti 110 TL karşılığında yeni bir şirketle anlaştık. Bazı yayın organlarında özel güvenlik şirketinin Karabük firması olduğunu söyleyenler araştırmaları daha ciddi yapsınlar. Bu şirketin fatura adresi İzmir’dir. Eleştiri yapılırken asparagas haberle eleştiri olmaz, insanı gülünç durumlara düşürür. Biz ekip olarak çok şeffaf ve kulübün menfaatleri doğrultusunda çalıştığımızı düşünüyoruz ve alnımız da ak, her soruya da verilecek cevabımız var. Şimdi biz yönetim olarak bu kulübü zarara mı uğratmış oluyoruz.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Celal ŞAHİN ;

    O firmanın sahiplerine bak Karabüklümü degilmi anlarsın Safran özel güvenlik te Atlantis özel güvenlik firmalarının sahipleri İsmet DEMİR ve Celal ŞAHİN dir bu kişiler Karabükün has evlatlarıdır Safran firması Karabükte faaliyet göstermekte Atlantis firmasının konuşlandıgı yer izmir dir.Bu iki firma 150 civarında Karabük çocugunu istihdam ederek iş aş vermiştir sen dönde önce kendinine bak

    14 Şubat 2019 19:22
Karabük Kız Yurdu
karabük haber