Karabük Haber Gazetesi

ZABITA’DAN RAMAZAN ÖNCESİ GIDA İŞLETMECİLERİNE DENETİM

Karabük Belediyesi Zabıta ekipleri Ramazan ayı öncesi gıda işletmecilerine sıkı denetim düzenledi. Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle halkın gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için çok sayıda unlu mamul üretim ve satış yerlerine denetimler düzenledi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerde özellikle, kullanılan ve satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu, son tüketim […]

ZABITA’DAN RAMAZAN ÖNCESİ GIDA İŞLETMECİLERİNE DENETİM
28 Mayıs 2016 - 11:56 'de eklendi.

Karabük Belediyesi Zabıta ekipleri Ramazan ayı öncesi gıda işletmecilerine sıkı denetim düzenledi.
Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle halkın gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için çok sayıda unlu mamul üretim ve satış yerlerine denetimler düzenledi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerde özellikle, kullanılan ve satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığını, hijyen şartlarına uygunluğunu, son tüketim tarihlerini ve iş yerinin ticari faaliyet gösterebilmesi için temin etmesi gereken belgeleri kontrol etti.
6 Haziran Pazartesi günü başlayacak Ramazan ayı öncesi, Karabük Belediyesi Zabıta ekipleri ve Veteriner Hekim Elif Uğur tarafından İlk olarak marketlerden başlayan denetimler, kasaplar, lokantalar, gibi tüm işletmelerde Ramazan ayı boyunca devam edeceği belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER