Karabük Haber Gazetesi

ZEKİ ÇAYLI İNTİKAM PEŞİNDE Mİ?

Karabük’ün Yenice ilçesinde sular bir türlü durulmuyor ve siyasi gerginlik halka da yansımış durumda. Geçtiğimiz hafta Yenice’nin eski AK Partili, yeni MHP’li Belediye Başkanı Zeki Çaylı’ya bir saldırı girişimi yaşanmıştı. Şimdi de AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a Yenice’de sözlü ve fiili bir saldırı girişimi yaşandı. Şendoğan K. adında bir vatandaşın geçtiğimiz Cumartesi günü Yenice’de […]

ZEKİ ÇAYLI İNTİKAM PEŞİNDE Mİ?
10 Haziran 2019 - 13:03 'de eklendi.

Karabük’ün Yenice ilçesinde sular bir türlü durulmuyor ve siyasi gerginlik halka da yansımış durumda.

Geçtiğimiz hafta Yenice’nin eski AK Partili, yeni MHP’li Belediye Başkanı Zeki Çaylı’ya bir saldırı girişimi yaşanmıştı. Şimdi de AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’a Yenice’de sözlü ve fiili bir saldırı girişimi yaşandı.

Şendoğan K. adında bir vatandaşın geçtiğimiz Cumartesi günü Yenice’de Milletvekili Cumhur Ünal’ın önüne çıkarak “Sen bana 2006’da iş sözü vermiştin. Sözünde durmayanı ben tanımam, seni de tanımıyorum.” şeklinde ifadeler kullanarak, Bağırarak Milletvekili Ünal’ın üzerine yürümeye kalkınca, Ünal’ın yanındakilerin müdahale ettiğini ve Şendoğan K.’yi hızla uzaklaştırdıkları öğrenildi.

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta saldırı  yaşayan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, bu saldırının kışkırtıcısı ve azmettiricisi olarak Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’ı işaret etmiş, MHP İl Başkanı’da Adem Kar’da Çaylı’nın bu iddialarına destek çıkmıştı.

Diğer taraftan AK Parti Milletvekili Cumhur Ünal’a sözlü ve fiili saldırıda bulunan Şendoğan K.’nın Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın şoförü Nurdoğan Ören’in kayın biraderi olduğu ve sabıkasının bulunduğu iddia ediliyor.

Şayet iddialar doğruysa Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı AK Parti Milletvekili Cumhur Ünal’dan intikam almak istemiş ve şoförünün kayın biraderi Şendoğan K.’yı görevlendirmiş olabilir mi?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber