Karabük Haber Gazetesi

3 Ay Önce Duyurduk Latovlevici Galatasaray’da

03 Haziran tarihinde yaptığım haberde Tudor’un, Latovlevici ve Seloznov’u istiyor haberi o günlerde şaşkınlıkla karşılanmıştı. Bu gün itibarıyla Galatasaray kulübüyle Kardemir Karabükspor kulübü 31 yaşındaki Romen sol bek Lasmin Latovlevici’nin transferi konusunda anlaşma sağlandı. Aldığımız bilgiye göre Galatasara kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kardemir Karabükspor kulübü başkanı Ferudun Tankut’u arayarak, Latovlevici’yi transfer etmek istediğini söyledi. Yapılan […]

3 Ay Önce Duyurduk Latovlevici Galatasaray’da
06 Eylül 2017 - 23:21 'de eklendi.

03 Haziran tarihinde yaptığım haberde Tudor’un, Latovlevici ve Seloznov’u istiyor haberi o günlerde şaşkınlıkla karşılanmıştı. Bu gün itibarıyla Galatasaray kulübüyle Kardemir Karabükspor kulübü 31 yaşındaki Romen sol bek Lasmin Latovlevici’nin transferi konusunda anlaşma sağlandı. Aldığımız bilgiye göre Galatasara kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kardemir Karabükspor kulübü başkanı Ferudun Tankut’u arayarak, Latovlevici’yi transfer etmek istediğini söyledi. Yapılan görüşmeler sonunda 500.000 Euro karşılığında transfer gerçekleşti. Galatasaray kulübü Latovlevici’nin alacağı ücrette de anlaştı. Lasmin Latovlevici yarın İstanbul’da Galatasaray kulübüyle resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Kardemir Karabükspor yönetimi transfer sezonunun Cuma gecesi sona ereceğinden, böyle bir transferin olabileceği düşüncesiyle görüşme halinde bulunduğu yabancı sol bek’le temasa geçtiği bu transferinde Cuma günü sonlandırılacağı edindiğimiz bilgiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber