Karabük Haber Gazetesi

AÇIKLAMALARDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTILAR…

KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu dün yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısının ardından kamuoyunda çıkan haberlerle ilgili iki ayrı açıklama yaptı. Yönetim Kurulu tarafından yapılan iki açıklamada dikkat çeken iki ayrıntıda, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Faruk Öz ile ilgili yapılan açıklama bütün üyelerin imzaları bulunurken diğer açıklamada Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yolbulan, Murat Yolbulan ve Burak […]

AÇIKLAMALARDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTILAR…
11 Temmuz 2019 - 11:30 'de eklendi.

KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu dün yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısının ardından kamuoyunda çıkan haberlerle ilgili iki ayrı açıklama yaptı.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan iki açıklamada dikkat çeken iki ayrıntıda, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Faruk Öz ile ilgili yapılan açıklama bütün üyelerin imzaları bulunurken diğer açıklamada Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yolbulan, Murat Yolbulan ve Burak Yolbulan’ın imzalarının olmadığı görülüyor…

Diğer taraftan Yönetim Kurulunun yapmış olduğu açıklamanın içinde yapılan haberlerin Kardemir’i kendi istekleri doğrultusunda yönetmek isteyen ve beklentileri olan kişiler tarafından yapıldığı iddiası ne kadar doğru ve bunlar kim?

Yolbulan ve Güleç Ailelerinin görüş ayrılığına girmesindeki odak isim Yönetim Kurulu Üyesi Talat Yılmaz’ın her iki açıklamada da imzasının olması Yolbulan Ailesinde de görüş ayrılığı olduğunun göstergesi mi?

Yolbulan Ailesi,  Başkan Vekili Ömer Faruk Öz’e olan yaklaşımını Kasım 2019 da yapılacak olan Yönetim Kurulu Başkanlık seçimini düşünerek mi yapıyor?

ÖMER FARUK ÖZ’ÜN AÇIKLAMALARINA KARDEMİR YÖNETİM KURULU İMZA ATAR MI?

Yönetim Kurulu toplantısının ardından, akşam saatlerinden bir yerel TV’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Faruk Öz açıklamalarda bulundu.

Başkan Vekili Ömer Faruk Öz’ün açıklamalarının doğruluk payı nedir?

Özellikle işçi alımları konusunda yapılan açıklamaları doğru olarak kabul edersek, neden bu açıklamaları yönetim kurulunun ıslak imzalı olarak yayınladığı açıklamada belirtmediniz.

Öz’ün yaptığı açıklamalar, Yönetim Kurulu üyelerinin imzasıyla yapılsaydı kamuoyunda daha muteber karşılanmaz mıydı?

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber