Karabük Haber Gazetesi

ACİL SERVİSTE BIÇAKLI SALDIRI

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde gece saatlerinde meydana gelen olayda iddialara göre 8 yerinden bıçaklanan kadın ağır yaralandı. Edinilen bilgilere göre; Karabük Cumayanı Köyünde iki ailenin fertleri arasında çıkan kavgada Jandarma ekipleri yaralanan şahsı Hastanenin acil servisine getirdi. Sinirlerini hakim olamayan saldırganlardan biri yaralı olarak hastaneye getirilen şahsa alçı odasında da saldırmış ve […]

ACİL SERVİSTE BIÇAKLI SALDIRI
13 Eylül 2018 - 2:50 'de eklendi.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde gece saatlerinde meydana gelen olayda iddialara göre 8 yerinden bıçaklanan kadın ağır yaralandı.

Edinilen bilgilere göre; Karabük Cumayanı Köyünde iki ailenin fertleri arasında çıkan kavgada Jandarma ekipleri yaralanan şahsı Hastanenin acil servisine getirdi. Sinirlerini hakim olamayan saldırganlardan biri yaralı olarak hastaneye getirilen şahsa alçı odasında da saldırmış ve yaralı adamın başında bekleyen eşini 8 ayrı yerinden bıçakladığı ve aynı zamanda hasta muayenesi yapan sağlık çalışanına da bıçaklı saldırıda bulunduğu iddia ediliyor.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber