Karabük Haber Gazetesi

AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI KESİNLEŞTİ

Karabük’te, AK Parti 31 Mart Yerel Seçimleri İlçe Belediye Başkan adayları açıklandı. AK Parti İl Başkanlığın tarafından yapılan açıklamada, Eflani mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eskipazar mevcut Belediye Başkanı Mustafa Yarkan ve Yortan mevcut Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, Safranbolu Belediye Başkan adayı Ali Kaya, Yenice Belediye Başkan adayı Coşkun Güven ve Ovacık Belediye Başkan […]

AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI KESİNLEŞTİ
12 Ocak 2019 - 19:05 'de eklendi.

Karabük’te, AK Parti 31 Mart Yerel Seçimleri İlçe Belediye Başkan adayları açıklandı.

AK Parti İl Başkanlığın tarafından yapılan açıklamada, Eflani mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Eskipazar mevcut Belediye Başkanı Mustafa Yarkan ve Yortan mevcut Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, Safranbolu Belediye Başkan adayı Ali Kaya, Yenice Belediye Başkan adayı Coşkun Güven ve Ovacık Belediye Başkan adayı ise Yakup Narter olarak belirlendi.

Adaylar yarın saat 14.00’te 100. Yıl Kültür Merkezi’nde AK Parti TBMM Grup Başkan Vekili ve Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin ve Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş’in de katılacağı programla tanıtılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Karabüklü ;

    ZEKİ ÇAYLI YA HAYIRLI OLSUN.COŞKUN GÜVEN’İN CHP Lİ AKRABALARI BELKİ YEREL SEÇİMDE AK PARTİ’YE OY VERİR(GENEL SEÇİMDE YİNE CHP YE OY VERİRLER) VE CHP OYLARINI BÖLER AMA AK PARTİLİ SEÇMENDE MHP YE YÖNELEBİLİR.

    12 Ocak 2019 21:23
karabük haber