Karabük Haber Gazetesi

AMASYA OBM’DE ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI

2014 YILI PROGRAM VE GERÇEKLEŞTİRİLMELERİYLE 2015 YILININ HEDEF VE PROGRAMLARINI DEĞERLENDİREN BÖLGE MÜDÜRÜ YAŞAR SARI, “ORMANCILIK ÇALIŞMALARIMIZ BAKIMINDAN 2014 YILINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLADIK. AYNI BAŞARILARIN 2015 YILINDA DA KATLANARAK DEVAM ETMESİ KONUSUNDA GEREKLİ HASSASİYETLERİNİ GÖSTERİLECEĞİNDEN ŞÜPHEM YOKTUR. EMEĞİ GEÇEN MESAİ ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.

AMASYA OBM’DE ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI
26 Ocak 2015 - 13:25 'de eklendi.

Amasya Orman Bölge Müdürü Yaşar Sarı, “Ormancılık çalışmalarımız bakımından 2014 yılını başarılı bir şekilde tamamladık” dedi.

Bölge Müdür Yardımcıları Hayati Özgür, Hasan Keskin ve Mümin Döngez, şube müdürleri, işletme müdürleri, fidanlık müdürü, başmühendisler, hukuk müşaviri ve saymanların da katıldığı toplantıda 2014 yılı program ve gerçekleştirilmeleriyle 2015 yılının hedef ve programlarını değerlendiren Bölge Müdürü Yaşar Sarı, “Ormancılık çalışmalarımız bakımından 2014 yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Aynı başarıların 2015 yılında da katlanarak devam etmesi konusunda gerekli hassasiyetlerini gösterileceğinden şüphem yoktur. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

İki gün süren toplantılarda şubelerin faaliyetleri masaya yatırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber