Karabük Haber Gazetesi

Bu Görüntü Seçim Sonuçlarına Bir Mesaj mı?

7 Haziran 25. Dönem Mileltvekilleri seçimlerinin tamamlanmasına sayılı dakikalar kala saat 17:00 sıralarında Karabük’te başlayan sağanak yağış birçok noktayı olumsuz yönde etkiledi. Dün Karabük’ün birçok mahallesinde göletler oluşmuş, bazı iş yeri ve evleri de su basmış durumdaydı. Sağanak yağıştan etkilenen bir bölgede Karabük Üniversitesi yamacında bulunan Türkiye bayrağıydı. Bayrağın yarısının yamaçtan kaymış durumda olması adeta seçim […]

Bu Görüntü Seçim Sonuçlarına Bir Mesaj mı?
08 Haziran 2015 - 12:58 'de eklendi.

7 Haziran 25. Dönem Mileltvekilleri seçimlerinin tamamlanmasına sayılı dakikalar kala saat 17:00 sıralarında Karabük’te başlayan sağanak yağış birçok noktayı olumsuz yönde etkiledi. Dün Karabük’ün birçok mahallesinde göletler oluşmuş, bazı iş yeri ve evleri de su basmış durumdaydı.

Sağanak yağıştan etkilenen bir bölgede Karabük Üniversitesi yamacında bulunan Türkiye bayrağıydı. Bayrağın yarısının yamaçtan kaymış durumda olması adeta seçim sonuçlarına bir mesaj verir niteliğindeydi.

Bu arada Karabük Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, yağışların yer yer kuvvetli ve sağanak olarak Salı gününe kadar devam edeceğini bildirerek, vatandaşları uyardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber