Karabük Haber Gazetesi

CHP BELEDİYECİLİĞİ Mİ, HALKIN BELEDİYECİLİĞİ Mİ?

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 100 günlük Belediye Başkanlığı icraatlarını değerlendirdiği bir basın toplantısı yaptı. Başkan Köse, seçim döneminde vaat edilen projelerin yapılamayışını ülkenin bulunduğu ekonomik krize bağlarken sosyal belediyecilik anlamında yapılan etkinliklere değindi. Başkan Köse’nin SAKEM’de yaptığı basın toplantısında objektiflere yansıyan bir konu da, Elif Köse’nin Safranbolu Belediye Başkanı seçildiği gün siyaset rozetini çıkarmış […]

CHP BELEDİYECİLİĞİ Mİ, HALKIN BELEDİYECİLİĞİ Mİ?
17 Temmuz 2019 - 16:30 'de eklendi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 100 günlük Belediye Başkanlığı icraatlarını değerlendirdiği bir basın toplantısı yaptı.

Başkan Köse, seçim döneminde vaat edilen projelerin yapılamayışını ülkenin bulunduğu ekonomik krize bağlarken sosyal belediyecilik anlamında yapılan etkinliklere değindi.

Başkan Köse’nin SAKEM’de yaptığı basın toplantısında objektiflere yansıyan bir konu da, Elif Köse’nin Safranbolu Belediye Başkanı seçildiği gün siyaset rozetini çıkarmış olmasına rağmen, Belediye Başkanlığının 100 günlük icraatını anlattığı basın toplantısında CHP İl Başkanı Abdullah Çakır’ın yanı sıra CHP Safranbolu ilçe başkanı Bahtiyar Acar, İYİ Parti Safranbolu ilçe başkanı Bilal Aslan’ın yer almaları gözlerden kaçmadı.

31 Mart seçimlerinin hemen ardından parti rozeti çıkarttığına daire açıklamalarda bulunan başkan Köse, “Parti Belediyeciliğini bir kenara bırakacağız Halkın Belediyesi olacağız”demişti. Bu açıklamalar rafa mı kalktı?

Başkan Köse halkın belediyeciliğini mi, CHP belediyeciliğini mi öne çıkartıyor?

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 100 günlük icraatlarını çalışma arkadaşlarıyla değil de CHP ve İYİ Partinin başkanlarıyla mı yaptı?

Başkan Köse 100 günlük icraat listesini okurken en yakın çalışma arkadaşları ve birim müdürleri neden yoktu?

Karabük il ve ilçelerinde seçilen belediye başkanları belediyenin icraatlarının anlatıldığı toplantılarda ne AK Parti ne de MHP il/ilçe başkanlarını davet edilmezken Safranbolu’da durum farklı. Safranbolu CHP ve İYİ Parti ilçe başkanlarının tabiri caizse Başkan Köse’nin yakasından düşmesi gerekiyor…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber