Karabük Haber Gazetesi

ÇOCUK AKADEMİSİNE BÜYÜK İLGİ

Hafta içi her gün okul sonrası eğitim hizmeti veren Çocuk Akademisi,  gerek eğitim kadrosu ve gerekse fiziki ve sosyal alanları ile çocukların ve ailelerin yoğun ilgisini çekiyor.   Çocuklarımızın ders, spor müzik ve kültürel anlamda  ilgi alanlarını büyük ölçüde tamamlayan ve  hafta içi her gün 15:00 ,  19:00 saatleri arasında faaliyet gösteren Çocuk Akademisi uzman […]

ÇOCUK AKADEMİSİNE BÜYÜK İLGİ
11 Eylül 2018 - 15:45 'de eklendi.

Hafta içi her gün okul sonrası eğitim hizmeti veren Çocuk Akademisi,  gerek eğitim kadrosu ve gerekse fiziki ve sosyal alanları ile çocukların ve ailelerin yoğun ilgisini çekiyor.

 

Çocuklarımızın ders, spor müzik ve kültürel anlamda  ilgi alanlarını büyük ölçüde tamamlayan ve  hafta içi her gün 15:00 ,  19:00 saatleri arasında faaliyet gösteren Çocuk Akademisi uzman eğitmen kadrosu ve yenilenmiş 4500 m2  alanda çocuklara günlük sistemli ders ve çok büyük faaliyet ve etkinlik imkanları sunuyor. Kaliteli eğitim, fiziksel ve ruhsal gelişim ideali ile yola devam eden Akademi  hafta sonları da farklı kurs ve etkinliklerle ilgi çekmeye devam ediyor. Hafta sonu “National English” birlikteliği ile İngilizce kursları, Bale eğitimleri, spor ve kültürel etkinlikleri ile hizmet ve faaliyet yelpazesini geliştirmeye devam ediyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber