Karabük Haber Gazetesi

CUMA’yı Bekleyelim…

MUSTAFA YOLBULAN, FERUDUN TANKUT, ZİYA ÜNSAL MEHMET AYTEKİN ve dolgu yönetimleri… Bu şehir sizleri asla affetmeyecek… Bu şehre verdiğiniz zararı, hayalleriyle oynadığınız insanların hakkını, bu kulüp tabiri caizse hortumlayanı, sessiz kalanı, çanakçılık yapanı, katiplik yapanı ve kuklalık yapanı inanın bu şehir unutmaz ve unutmayacak.   Yarım asırlık bir geçmişe sahip Karabükspor yok olmanın eşiğinde… KARDEMİR’in […]

CUMA’yı Bekleyelim…
04 Eylül 2018 - 15:23 'de eklendi.

MUSTAFA YOLBULAN,

FERUDUN TANKUT,

ZİYA ÜNSAL

MEHMET AYTEKİN

ve dolgu yönetimleri…

Bu şehir sizleri asla affetmeyecek…

Bu şehre verdiğiniz zararı, hayalleriyle oynadığınız insanların hakkını, bu kulüp tabiri caizse hortumlayanı, sessiz kalanı, çanakçılık yapanı, katiplik yapanı ve kuklalık yapanı inanın bu şehir unutmaz ve unutmayacak.

 

Yarım asırlık bir geçmişe sahip Karabükspor yok olmanın eşiğinde…

KARDEMİR’in dün İstanbul’da yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan karara istinaden Karabükspor’a yapılacak mali yardım konusu kendi deyimleriyle başka bahara kaldı…

Aslında alınan karar herkes tarafından beklenen bir karar oldu.

Bu kararın ardından şimdi gözler kulüp başkanı Sedat Namal’a çevrilecek…

Şehrin Vali’si, Milletvekilleri, Belediye Başkanı, TSO Başkanı, Sendika Başkanı ve Siyasi İradenin İl Başkanın ortaklaşa imza altına aldıkları taahhütname niteliğindeki kararlara istinaden Karabükspor’un başına işadamı Sedat Namal’ın geçmesini istediler.

Ortak imza altına alınan taahhütnamedeki kararları kabul ederek kulübün başkanlığına geçen işadamı Sedat Namal kongrede yapmış olduğu konuşmada ki; “Bana verilen sözler var, bu sözler yerine getirilmezse sorumluluk sizindir” sözlerini taahhütnamede imzası bulunan ve kongreye katılan CHP Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy kafasını aşağı yukarı sallayarak onaylamıştı.

Şehrin Valisi, Milletvekilleri ve siyasi iradenin imza attıkları taahhütname ve bu taahhütnamenin yerine getirilemeyişi kendileri açısından çok kötü bir durumdur aslında.

İşin özü;  KARDEMİR’in, doğrudur, yanlıştır almış olduğu bu karar var ama taahhütnamede imzası bulunan bu şehrin Vali’si ve milletvekilleri aynı zamanda Ülkenin Cumhurbaşkanı ve Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil yetkisinde bulunan isimler. Şayet o imzaları atıyorsanız arkasında durmanız gerekir.

Karşısınızda hiçbir muhatap bulunmazken neden böyle bir karara imza attınız.

Siyasi iradenin gücünü yere düşürdünüz…

Bu konu ola ki, Cumhurbaşkanı ve Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kulağına gitse tavrı ne olur?

Diğer taraftan bütün olumsuzluklara rağmen özellikle Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin sözünü ikiletmeden görevi kabul eden işadamı Sedat Namal bu şartlar altında göreve devam edecek mi yoksa kulübün anahtarını sayın Vali’ye teslim mi edecek…

Cuma’yı bekleyelim, görelim…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber