Karabük Haber Gazetesi

Danışman; “ Projelerime ve ekibime sonuna kadar güveniyorum”

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayı Fatma Danışman “ Seçim çalışmalarına başladığımız günden bugüne kadar her kesimin teveccühü ile karşılaşıyoruz. Yapmış olduğumuz projeler herkesim tarafından beğenildi.ben projelerime ve ekibime sonuna kadar güveniyorum” dedi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Safranbolu Belediye başkan Adayı Fatma Danışman Karabük ve Safranbolu basını bir araya geldi.  Düzenlenen toplantıya ;  MHP […]

Danışman; “ Projelerime ve ekibime sonuna kadar güveniyorum”
27 Şubat 2019 - 17:00 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayı Fatma Danışman “ Seçim çalışmalarına başladığımız günden bugüne kadar her kesimin teveccühü ile karşılaşıyoruz. Yapmış olduğumuz projeler herkesim tarafından beğenildi.ben projelerime ve ekibime sonuna kadar güveniyorum” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Safranbolu Belediye başkan Adayı Fatma Danışman Karabük ve Safranbolu basını bir araya geldi.  Düzenlenen toplantıya ;  MHP Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı, MHP Safranbolu İl Genel Meclisi  ve Belediye Meclisi adaylarının da katıldı. Kahvaltı sonrası açıklama yapan Başkan Adayı Fatma Danışman; Safranbolu’da 7’den 70’e her  kesimin teveccühü ile karşılaştıklarını belirterek, “Bildiğiniz gibi 3 ayı aşkın zamandır Safranbolu’da  hane hane, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarımızı yürütmekteyiz.  Projelerimiz açıklandığı andan bugüne kadar çok ciddi bir teveccühle karşılaştık İnşallah 31 Mart’ta da bunun karşılığını göreceğimize de canı yürekten inanıyorum.  Ben projelerime de ekibime de sonuna kadar güveniyorum. Safranbolu halkımızın teveccühü ile Safranbolu’ya layıkıyla hizmet edecek ekip burada” dedi.

Projeleriyle ilgili de bilgi veren Başkan Adayı Fatma Danışman; yapacakları çalışma ile altı ay içinde Safranbolu’da  bir daha su kesintisi yaşanmayacağını  söyledi. Yaşanan otopark sorununu da çözeceklerini anlatan Danışman; bununla ilgili olarak 700 araçlık otopark yapacaklarını ifade etti.

Halk odaklı sosyal projelere daha çok önem vereceklerinin altını çizen Başkan Adayı Danışman, bu projelerle ilgili olarak halktan olumlu tepkiler aldıklarını söyledi.

Danışman ayrıca,  bastırdıkları kitapçıklar da projelere detaylı bir şekilde yer verdiklerini bu kitapçıkları kapı kapı dolaşarak halka dağıttıklarını sözlerine ekledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber