Karabük Haber Gazetesi

Down sendromlu kız için ailesi temsili düğün yaptı

Karabük’te yaşayan Bük ailesi down sendromlu olan ve en büyük hayali evlilik olan 18 yaşındaki kızları Büşra Bük için temsili düğün yaptı. Giydiği gelinlikle büyük mutluluk yaşayan down sendromlu Büşra’nın en büyük hayalini gerçekleştirmek isteyen Kazım ve Meryem Bük çifti kızları için temsili düğün töreni hazırladılar. Oturdukları apartmanın bodrum katında düzenlenen düğünde Büşra Bük gelinlik […]

Down sendromlu kız için ailesi temsili düğün yaptı
25 Ağustos 2017 - 0:47 'de eklendi.

Karabük’te yaşayan Bük ailesi down sendromlu olan ve en büyük hayali evlilik olan 18 yaşındaki kızları Büşra Bük için temsili düğün yaptı.
Giydiği gelinlikle büyük mutluluk yaşayan down sendromlu Büşra’nın en büyük hayalini gerçekleştirmek isteyen Kazım ve Meryem Bük çifti kızları için temsili düğün töreni hazırladılar. Oturdukları apartmanın bodrum katında düzenlenen düğünde Büşra Bük gelinlik giyerken engelli kızın Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden arkadaşı down sendromlu 18 yaşındaki Emre Eruğurlu da damat oldu. Kına yakılırken gözyaşlarına hakim olamayan genç kız daha sonra çalınan müziklerle doyasıya eğlenerek hayalinin gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. Genç kız için daha sonra takı töreni de yapıldı. Mutluluğu adeta yüzünden okunan Büşra damadın etrafında oynayarak testi kırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber