Karabük Haber Gazetesi

ELİF BAŞKAN’DAN HADDİNİ AŞAN HAREKET!

Cumhuriyet Halk Partisi 96. Kuruluş yıl dönümünü Karabük Kent Meydanı Atatürk Anıtındaki tören maalesef Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse liderliğindeki(!) CHP teşkilatlarının Meydan’daki çöp toplama rezaletinin gölgesinde kaldı. 31 Mart seçimlerinin ardından göreve geldiğinden bu yana sürekli olumsuzlukları ile gündeme gelen Elif Başkan skandallarına bir yenisini daha ekledi. Temizlik adı altındaki şov amaçlı gösteri tabiri […]

ELİF BAŞKAN’DAN HADDİNİ AŞAN HAREKET!
11 Eylül 2019 - 11:20 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi 96. Kuruluş yıl dönümünü Karabük Kent Meydanı Atatürk Anıtındaki tören maalesef Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse liderliğindeki(!) CHP teşkilatlarının Meydan’daki çöp toplama rezaletinin gölgesinde kaldı.

31 Mart seçimlerinin ardından göreve geldiğinden bu yana sürekli olumsuzlukları ile gündeme gelen Elif Başkan skandallarına bir yenisini daha ekledi.

Temizlik adı altındaki şov amaçlı gösteri tabiri caizse TERBİYESİZLİĞİN DANİSKASI olarak nitelendiriliyor.

Yani 96 yaşını kutlayan CHP’de yapılan eylem maksadını aşmış durumda…

Elif Başkan artık sınırlarını aşmaya başladı ve Safranbolu’nun bütün işlerini bitirmiş Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye misilleme yaparcasına Kent Meydanında çöp toplama işine girmiş.

Hangi akla hizmet ediyorsunuz bilemiyorum ama Elif Başkan başta olmak üzere CHP kendi içindeki akıl hocalarının yanında teşkilatlarda da yeniden yapılanma ihtiyacı duyuyor.

Şimdi çıkıp da alınan bir vekil ve bir belediye bu teşkilatların sayesinde aldık denmesin gülünç duruma düşersiniz.

Yani CHP il tarihinde bu dönemde ilkleri yaşıyor ama kıymetini bilmiyor.

Acaba Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse CHP’nin 96. Kuruluş yıldönümünü neden seçildiği Safranbolu ilçesinde kutlamadı.

Acaba Safranbolu’nun CHP teşkilatları yok muydu?

Acaba Safranbolu’da Atatürk Anıtı yok muydu?

Elbette hepsi var ama Elif Başkan’ın amacı farklıydı, çünkü o çöp poşetleri Kent Meydanına bilinçli olarak getirildi ve haddini aşan bir eylem oldu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi her platformda savunan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye karşı yapılan bu eylem gerçekten maksadını aşmış durumda.

Şimdi hiç kimse iki belediye arasındaki kardeşliği ve dostluğu bozmaya çalışıyorlar demesin, hiç kimse Elif Başkanın yaptığının hadsizlik olmadığını söylemesin…

BU SESSİZLİĞİN ARKADAKİ FIRTINA!

Safranbolu’nun CHP’li Belediye Başkanı Elif Köse’nin çöp toplama bahanesiyle yaptığı hadsizliğin ardından Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili kanadında sessizlik devam ediyor.

Başkan Vergili’nin neden bu kadar sessiz kaldığını da anlamış değilim.

Bu sessizliği pek hayra alamet değil. Bu sessizliğin ardında bir fırtına kopacak gibi görünüyor.

Aslında en azından Elif Başkan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’den özür dilemeliydi.

Başkan Vergili konu ile ilgili mutlaka bir açıklama yapacaktır.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber