Karabük Haber Gazetesi

KADIN GİRİŞİMCİLER HEDEFLERİNİ ANLATTI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha verimli hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine dayalı olarak 2007 yılında Kadın Girişimciler Kurulunu kurmuştu. Hürriyet Gazetesi Ekonomi Muhabiri Hacer Boyacıoğlu her hafta sayfasında Türkiye’deki Kadın Girişimciler görüşerek onların faaliyetleri konusunda il’deki girişimcilik ekosistemine vermiş oldukları katkıları dile getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Karabük Ticaret ve […]

KADIN GİRİŞİMCİLER HEDEFLERİNİ ANLATTI
20 Temmuz 2019 - 13:38 'de eklendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha verimli hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine dayalı olarak 2007 yılında Kadın Girişimciler Kurulunu kurmuştu.

Hürriyet Gazetesi Ekonomi Muhabiri Hacer Boyacıoğlu her hafta sayfasında Türkiye’deki Kadın Girişimciler görüşerek onların faaliyetleri konusunda il’deki girişimcilik ekosistemine vermiş oldukları katkıları dile getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler kurulu Gazeteci Boyacıoğlu ve TOBB Girişimcilik Müdürü Batuhan Demir ve Sezgi Çiğdem’i konuk etti.

Ziyarette kadın girişimcilerin tek tek görüş ve düşüncelerini alan Gazeteci Boyacıoğlu Karabüklü Kadın Girişimcilerin hayallerinin dünyaya açılmak olduğunu söyledi.

Hürriyet Gazetesi Ekonomi muhabiri Hacer Boyacıoğlu, Karabüklü Kadın Girişimcilerle ilgili röportajını 28 Ağustos’ta sayfasında yayınlanacak.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber